Analogās videonovērošanas sistēmas Turbo HD

Analogās videonovērošanas sistēmas dominēja drošības nozarē vairāk nekā četrdesmit gadus, bet ar IP kameru ienākšanu tirgū, tas sāka mainīties. Hikvision veica revolūciju nozarē, uzlabojot analogās sistēmas, lai tās spētu konkurēt ar IP iekārtām, un 2012. gadā iepazīstināja ar savu pirmo Turbo HD analogās kameras tehnoloģiju. Pēc uzlabošanas un pilnveidošanas gadiem, šis spēcīgais risinājums ir attīstījies līdz pavisam jaunam augstas izšķirtspējas, augstas veiktspējas videonovērošanas risinājumam.

Šī brīža Turbo HD  tehnoloģija analogo drošības sistēmu paceļ jaunajā līmenī, modernizējot visu sistēmu līdz pārsteidzošajai ultra-HD 4K izšķirtspējai. Uzlabojot caurlaidspējas efektivitāti, izmantojot H.265 + video kompresiju. Pārraidot gan HD video, gan strāvu ar vienu koaksiālo kabeli, PoC tehnoloģija nodrošina, ka videonovērošanas iekārtas ir ātrākas, vienkāršākas lietošanā un lētākas.

Turbo HD  digitālais videoreģistrators, sākot ar 3.0 sēriju, ir aprīkots ar gudrām funkcijām. Piemēram, sejas noteikšanu, trauksmes aktivizēšanu, kad kamera ir ārpus fokusa, un video analītiku, ieskaitot līnijas šķērsošanu, ielaušanos un ainas maiņas noteikšanu.

Hikvision Turbo HD īpašības un priekšrocības

4K – ULTRA HD

Asam, precīzam un skaidram video ir būtiska loma kritiskajā drošības situācijā. Ļaujot drošības darbiniekiem ātri identificēt aizdomīgus indivīdus, priekšmetus, kustību, un reaģēt īstajā brīdī.

Lai gan lielākā daļa analogo kameru piedāvā tikai 2 Mpx izšķirtspēju, Hikvision jaunākās Turbo HD videokameras nodrošina Ultra-HD izšķirtspēju līdz 4K, kas nodrošina visaugstāko attēla kvalitāti. 4K kameras piedāvā apbrīnojamu 8 Mpx izšķirtspēju. Ar plašāku pārklājumu un detalizētāku informāciju 8 Mpx kameras efektīvi samazina aklās zonas.

videonovērošanas kameras, aulriets, ezers, dabasskati, ainava

H.265+ video kompresija

Hikvision ir pirmie, kuri izstrādāja H.265+ inteliģentu algoritmu un pielietoja to analogajās sistēmās. H.265+ kodeks ievērojami paaugstina efektivitāti, salīdzinot ar H.264, minimizējot uzglabāšanas prasības, bet vienlaikus saglabājot augstu pārraides kvalitāti.

ceļš, paŗreja, zila smagā automašīna

ULTRA-LOW LIGHT – Nakts redzamība

Hikvision īpaši zema apgaismojuma kameras būtiski uzlabo uzraudzību nakts vai slikta apgaismojuma apstākļos. Ar 120 dB WDR un iebūvēto PoC funkciju, šīs kameras lietotājam piedāvā uzlabotās drošības funkcijas un izcilu attēla kvalitāti. Jūs varat būt drošs, ka ēnā, naktī un citos zema apgaismojuma  apstākļos, Jūs redzēsiet skaidru attēlu. Jo WDR jeb plaša dinamiskā amplitūda izlīdzina gaismas līmeņu atšķirības starp tumšākajiem un gaišākajiem apgabaliem, ļaujot iegūt detalizētāku vizuālo informāciju un skaidru attēlu.

apgaismojums telpās, pilsēta nakts stundās

Iebūvēts PoC

Analogās kameras TurboHD ir ar iebūvētu PoC (Power Over Coax). Tā ir jauna elektroenerģijas sistēma, kas var piegādāt enerģiju analogām HD sistēmām pa vienu koaksiālo kabeli bez cita enerģijas avota. Turbo HD kameras un digitālie videoreģistratori, kuri atbalsta PoC, samazina elektroinstalācijas laukumu, ietaupa vietu un samazina darbaspēka izmaksas.

videonovērošanas kamera, videoreģistrators, laiks, izmaksas, darbaspēks

Close Menu