IP kameras

Hikvision IP videokameras ir efektīvs risinājums gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Tīkla jeb IP kamera nodod video plūsmu digitālā formātā, izmantojot IP protokolu, kas mūsdienas ir visizplatītākais risinājums pasaulē. Tīkla videokameras ļauj attālināti veikt video pārraidi, tādejādi Jūs varat veikt videonovērošanu un piekļūt kamerai no jebkuras vietas.

Hikvision IP kameru galvenās iezīmes ir augsta izšķirtspēja līdz pat 12 Mpx (8k), līdz 180/360 grādiem panorāmas skats, gudrā analīze un H.265+ video kompresija. Videonovērošanas kameras ar ColorVu, ACUSENSE un vēl tehnoloģiju, termokameras, un Hikvision patentēts unikāls H.265+ video saspiešanas kodeks garantē izcilu attēla kvalitāti, pat vissarežģītākā videonovērošanas scenārijā.

EasyIP 4.0 risinājums – jaunas iespējas drošākai nākotnei

Balstoties uz EasyIP 3.0 klāsta iespējām, EasyIP 4.0 produkti ir veidoti uz Hikvision H.265 + Smart Codec, kas samazina joslas platumu un uzglabāšanas prasības līdz pat 50% salīdzinājumā ar H.265. Kā papildu ieguvums EasyIP 4.0 klāsts ievieš vairākus jaunus tehnoloģiju jauninājumus:

AcuSense – galvenās priekšrocības Hikvision AcuSense integrācija EasyIP 4.0 IP kamerās un NVR palīdz filtrēt viltus trauksmes ar vairāk nekā 90% precizitāti un ātrāk reaģēt uz reāliem drošības draudiem. Hikvision AcuSense darbojas, atklājot cilvēkus vai transporta līdzekļus, un efektīvi filtrē viltus trauksmes, ko izraisa dabiskas kustības, piemēram, lietus vai lapas. Ar automatizētām gaismas strāvas un audio trauksmēm Hikvision AcuSense kameras arī ļauj potenciālajiem iebrucējiem novērst pirms drošības pārkāpuma.

ColorVu – EasyIP 4.0 Coras izmanto siltu, papildu apgaismojumu, lai krāsainus video attēlus nodrošinātu pat naktī. Diennakts krāsu uzlabošanas iespējas nodrošina F1.0 atvērums, modernāks sensors, silts papildu apgaismojums un virkne citu tehnoloģiju. Ar spilgtāku un krāsaināku video EasyIP 4.0 ColorVu kameras atbalsta aizsardzību pret drošības pārkāpumiem ikreiz, kad tie notiek dienā vai naktī. Jaunās EasyIP 4.0 ColorVu kameras var savienot pārī ar vienu no Hikvision NVR ar AcuSense, kas samazina viltus trauksmes un paātrina mērķa meklēšanu.

EasyIP 3.0 risinājums – vienkāršs un jaudīgs

Maziem un vidējiem uzņēmumiem ar ierobežotu budžetu un laiku, Hikvision piedāvā lielisku risinājumu –  EasyIP 3.0 sēriju. EasyIP 3.0 videokameras darbojas ar H.265+ video kompresiju, kas palīdz minimizēt uzglabāšanas resursus un izmaksas, tajā pašā laikā nodrošinot video izšķirtspēju līdz 4K. Augsta asuma un spilgtuma kvalitāte dienas laikā tiek papildināta ar jaudīgo DarkFighter tehnoloģiju naktī, kura garantēs krāsainu un skaidru attēlu pat ļoti zema apgaismojuma apstākļos. Turklāt EasyIP 3.0 kameras atbalsta daudzas gudrās analīzes funkcijas.

EasyIP 2.0plus risinājums – ekonomiskās sērijas kameras

Ekonomiskās sērijas IP kameras nodrošina 2 Mpx un 4 Mpx izšķirtspēju ar H.265+ video saspiešanu un atbilst visiem videonovērošanas augstajiem standartiem.

Smart IP risinājums (4-line, 5-line, 6-line)

Smart IP ir jaunākā koncepcija, kura nodrošina novērošanu, efektivitāti un ērtu lietošanu mūsdienu videonovērošanas nozarē. Smart IP kamerām piemīt gudrās funkcijas, cilvēku skaitīšana, transportlīdzekļu numuru zimju atpazīšana (ANPR), anti-korozijas korpuss, līdz 140dB WDR, 3D DNR, IP67, Smart automātiskais fokuss, izcils HD u.c. Šī risinājuma kameras visbiežāk izmanto augstskolās, viesnīcās, kazino, industriālajā un urbānā vidē, komercdarbībā, lielveikalos, stadionos, bankās, slimnīcās u.c.

WDR – “Wide dynamic range” jeb plaša dinamiskā amplitūda. Dinamiskā amplitūda ir attēla gaismas līmeņu atšķirība starp tumšākajiem un gaišākajiem apgabaliem. WDR izlīdzina apgaismojumu, ļaujot iegūt detalizētāku vizuālo informāciju.

Divi attēli ar iekštelpām, viens attēls ļoti tumšs, otrā var redzēt cilvēku.

3D DNR – digitālais trokšņu samazinājums – samazina trokšņu līmeni, kas rodas video segmentos vājā apgaismojuma apstākļos. Ar Hikvision uzlaboto ISP (attēlveidošanas signālu apstrādi) kameras spēj nodrošināt kristāldzidru attēlu vājā apgaismojuma apstākļos, nepalielinot attēla troksni.

Divi attēli ar ceļu naktī , bet dažādā kvalitātē.

HD – augsta izšķirtspēja. Hikvision HD kameru moduļi var nodrošināt 3MP (2048×1536), 2MP (1920×1080) un 1.3MP (1280×960) reāllaika HD risinājumu, kā arī 30x tālummaiņas iespējas lai iegūtu detalizētāku informāciju.

Attēls ar izmēriem un parametriem, uz kura ir attēlots liels krustojums ar automašīnām, cilvēkiem un ēkām.

IP67 – IP kods, starptautiskais aizsardzības marķējums, kurš nosaka kameras aizsardzību pret putekļiem un ūdeni. IP67 marķējums nozīmē, ka iekārta nelaiž cauri putekļus un var izturēt iegremdēšanu ūdenī, līdz 1 m dziļumam.

Hikvision videonovērošanas kamera, fonā logs, aiz kura līst lietus.

Smart automātiskais fokuss – izmantojot Hikvision uzlabotās optiskās un mehāniskās tehnoloģijas, Smart IP kamera var vienkāršāk fokusēt attēlu, neizmantojot korekciju no sākotnējās kameras iestatījumiem.

Zaļš fons, priekšplānā divi rozā ziedi.
PanoVu kameras, stadioni, koncertzāles, autostāvvietas, ceļa krustojumi

PanoVu kameras

PanoVu ir panorāmas skata videokameras. Tās izmanto daudzlēcu struktūru, lai uzņemtu panorāmas 360/180 grādu video, dažiem modeļiem ir arī tālummaiņa un automātiskās izsekošanas funkcija. Šāds risinājums tiek plaši izmantots stadionos, noliktavās, ostās, parkos, lidostās, lielajos krustojumos, daudzstāvu ēkās un citos scenārijos.

Anti-Corrosion sērija – anti-korozijas kameras

Šīm videonovērošanas kamerām ir augsti aizsardzības standarti un noturība pret vides agresīvo ietekmi, tāpēc tās var izmantot arī komplicēta klimata apstākļos, piemēram, piejūras zonā, ķīmiskā rūpniecībā, ostās u.c.

videonovērošanas kameras, ostas, piejūras teritorija, ķīmiskā rūpniecība
Sprādzienizturīgās kameras, ražošana, rūpnīcas, naftas un ķīmijas nozare

Explosion Proof sērija – pret sprādzienu izturīgas iekārtas

Šīs sērijas kamerām ir jābūt stingram (izturīgam pret iekšējo sprādzienu), tām ir bezšuvju korpuss, lai novērstu liesmu izplatīšanās risku. Hikvision pret sprādzienu izturīgas kameras ir ieguvušas vairākus starptautiskus sertifikātus, piemēram, ATEX un IECEx. Tās ir paredzētas lietošanai bīstamā vidē, piemēram, ostās, naftas un ķīmijas industrijā, militārajā nozarē.

DeepinView sērija

Hikvision DeepinView drošības kameras uzlabo video novērošanas veiktspēju dažādās lietojumprogrammās, izmantojot dziļās mācīšanās algoritmus, kas veic iezīmju apguvi un nodrošina precīzu video satura analīzi (VCA). Hikvision DeepinView drošības kameras ir specializētas uz cilvēka ķermeņa meklēšanu, seju atpazīšanu, cilvēku skaitīšanu. Šīs sērijas kameras bieži izmanto, vietās kur ir nepieciešams plašs monitoringa diapazons un augsta izšķirtspēja, piemēram, lidostās, stacijās, ostās, parkos, pasākumu vietās, koncertzālēs.

videonovērošanas kameras, osta, stacija, parks, koncerti, lidosta

WiFi IP kameras – Wi-Fi novērošanas kameras ar nepārspējamu veiktspēju

IP WiFi videonovērošanas kameras nodrošina iespēju tās uzstādīt jebkurā vietā, neizmantojot video kabeli. Viss, kas ir nepieciešams – barošanas avots un Wi-Fi savienojums.

Hikvision WiFi kameras nodrošina videonovērošanu visvienkāršākajā veidā, Jūs varat veikt novērošanu un kontrolēt savu kameru ar viedtālruni, planšetdatoru vai datoru. WiFi IP kamerās kā papildus funkcija ir vienvirzienu vai divvirzienu audio. Ja kamera uztver kustību, lietojumprogramma Jums nosūta paziņojumu uz viedtālruni, tādā veidā Jūs vienmēr zināsiet, kas notiek Jūsu īpašumā.

“Peer to Peer” vai P2P tehnoloģija

P2P tehnoloģija ļauj IP videonovērošanas kamerai strādāt bez statiskās IP adreses. Tas nozīmē, ka P2P kameras automātiski pieslēdzas Internetam, tādejādi nav nepieciešami sarežģīti tīkla iestatījumi un papildus izmaksas.

P2P tehnoloģija ir visefektīvākais veids, kā attālināti veikt videonovērošanu. Pateicoties P2P tehnoloģijai tīkla kameras ir vienkārši uzstādīt un pārvaldīt kameras programmatūru, bez papildus tehniskajām zināšanām. Ar šifrētu video straumēšanu tiek nodrošināta augsta līmeņa privāto datu drošība un aizsardzība. Iegādājoties kameru ar P2P tehnoloģiju, lietotājs var būt pārliecināts, ka šis risinājums ir uzticams un drošs. Video no kameras tiek nosūtīts caur aizsargātu IP protokolu, un papildus uzstādot kameras paroli, videonovērošanas sistēma ir aizsargāta pret jebkāda veida nesankcionētās iejaukšanās mēģinājumiem.

Close Menu