Mini videonovērošanas kameras

Hikvision meitas uzņēmums EZVIZ ražo lietotājam draudzīgas mini videonovērošanas kameras, kuras ir viegli uzstādīt jebkurā mājā, dzīvoklī vai mazā komerctelpā. Galvenās šī produkta priekšrocības ir tas, ka tās ir mazas, neuzkrītošas, ar lakonisku dizainu, ka arī ar ļoti vienkāršu konfigurāciju.

Mini kameras ir elementāras lietošanā. Lai tās darbotos, ir nepieciešams Wi-Fi savienojums, EZVIZ lietojuprogramma un barošanas avots. EZVIZ lietojumprogramma ir bezmaksas, tā ir paredzēta priekš IOS un Android iekārtām.

Mini novērošanas kameras EZVIZ lietojumprogramma sniedz Jums iespēju noskatīties video tiešraidi savā mobilajā ierīcē. Mini kameras garantē augstu drošības līmeni – kad kamera uztver kustību, uz Jūsu viedtālruni tiek nosūtīts paziņojums. Ir nodrošināta lieliska nakts redzamība un video ierakstīšana FullHD kvalitātē.

Maza, grūti pamanāma, ar pievilcīgu dizainu, lietotājam draudzīga – tās ir tikai dažas mini kameru priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajām novērošanas kamerām, saglabājot īpašības, kuras raksturīgas bezvadu novērošanas kamerām.

EZVIZ Mini Plus videonovērošanas kamera, planšete, viedtālrunis, mobīlais telefons
  • Video tiek pārraidīts bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi savienojumu.
  • Drošs EZVIZ mākoņsavienojums. ISO/IEC 27001 Informācijas drošība, droša pārraide, izmantojot TLS un AES šifrēšanu, Trend Micro’s padziļinātā drošība, lai aizsargātu datus.
  • Platlenķa objektīvs līdz 135 , tas nozīmē, ka mini kamera var aptvert gandrīz visu telpu.
  • Izšķirtspēja līdz 2 Mpx, nodrošinot augstu attēla kvalitāti.
  • Kamera nodrošina naksts redzamību ar infrasarkano apgaismojumu, kā arī pati automātiski pārslēdzās no dienas uz nakts režīmu.
  • Vienvirziena vai divvirziena audio. Videonovērošanas kamerās ir iebūvēts mikrofons vai mikrofons un  skaļrunis.
  • Mini kamerās ir iebūvēts microSD kartes slots, lai Jūs varētu saglabāt video savā videokamerā un vēlāk skatīties saglabātus videoierakstus.
  • Mini kameras, uztverot kustību nosūta paziņojumu uz Jūsu viedtālruni, planšeti vai datoru.

EZVIZ mini videokameras lieliski noder bērnu vai dzīvnieku pieskatīšanai un vispārīgās drošības nodrošināšanai.

Close Menu