Termo un nakts kameras

Termokameras

Atšķirībā no parastajām kamerām termokameras izmanto sarežģītas vides apstākļos. Visi objekti ar temperatūru virs absolūtās nulles izstaro siltumu. Šo starojumu, kas neredzams cilvēka acīm, var noteikt ar siltuma attēlveidošanas sensoriem. Termālā kamera var veidot attēlu, nosakot temperatūras atšķirības starp objektu un tā apkārtni. Jo lielāks kontrasts starp objektiem, jo vairāk detaļas būs saskatāmas.

Termokameras nepaļaujās uz redzamo gaismu, jo tās uztver temperatūras atšķirības, un tadejādi spēj noteikt objektu nulles apgaismojuma apstākļos. Termālās kameras nodrošina skaidru attēlu arī dūmu, miglas, lietus, sniega, smilšu un citos apgrūtinātas redzamības apstākļos, un tiek bieži pielietotas, lai novērotu ļoti lielas teritorijas (līdz 6,9 km).

Bieži termālās kameras tiek izmantotas enerģētikas, ķīmijas, gāzes un naftas nozarēs un ogļu rūpniecībā. Termokamera var sekot līdzi noteiktu objektu temperatūrai, un ja temperatūra pārsniedz noteiktu ierobežojumu vai pretēji samazinās, tiek aktivizēts trauksmes signāls. Šāda tipa kameras spēj brīdināt par ugunsgrēku, iekārtu pārkaršanu, bojājumiem, kurus izraisa aukstums un citām briesmām.

Cilvēks uz ielas nakts laikā, stabi, energostacija, termālās kameras uzņēmums

Nepieciešamība pēc videonovērošanas strauji aug visā pasaulē, pilsētās augstas kvalitātes 24 stundu videonovērošana ir kļuvusi par pamatprasību. Sakarā ar to ka lielākā daļa noziegumu notiek naktī, Hikvision piedāvā uzlabotu video kvalitāti un jaunas drošības sistēmas, kuras nodrošina izcilu attēla kvalitāti nakts stundās.

Lai noskaidrotu cik efektīva ir nakts videonovērošanas kamera, ir jāpievērš uzmanība Lux vienībai, jo apgaismojums naktī parasti ir mazāks par pieciem luksiem. Kopumā mazāk gaismas nozīmē sliktāku attēla kvalitāti. Hikvision ir izstrādājis kameras, kuras spēj uzņemt kvalitatīvu un krāsainu video minimālajā apgaismojumā 0.001 luksos. Hikvision uzlabo kameru elementus, lai nodrošinātu lielisku attēlu. Pasaules lielākā pētniecības un attīstības darba grupa veido lielākus sensorus, uzlabo objektīva dizainu, pielieto progresīvās tehnoloģijas.

Hikvision ieviesa nākamās paaudzes viedo infrasarkano staru (IR) tehnoloģiju – EXIR. Tā nodrošina labāku attēla kvalitāti pavisam zemos gaismas apstākļos. Jaunā Hikvision EXIR tehnoloģija padara IP kameru IR starojumu vienmērīgāku, novēršot tradicionālo sistēmu trūkumus: attēla pārgaismošanu kadra centrā un nepietiekamu apgaismošanu kadra malās.

cilvēks uz ceļa nakts laikā, video ieraksts

Nakts videonovērošana attīstās straujiem tempiem un Hikvision strādā pie jaunām funcijām un attīsta esošās, lai nodrošinātu patērētāja augstas prasības. Izcils piemērs ir Hikvision DarkFighter kameras, kas sniedz skaidru, augstas kvalitātes krāsainu attēlu naktī, tādējādi nodrošinot ļoti efektīvu videonovērošanu visu diennakti. Visas DarkFighter kameras ir aprīkotas ar daudzām gudrām Hikvision tehnoloģijām un funkcijām, kuras apvieno intelektu, efektivitāti un ērtu izmantošanu.

zaglis, ielaušanās, nakts
Close Menu