Domofoni (namruņi)

Hikvision jaunā IP Video namruņu sērija ir vienkāršs risinājums lietotājam, kuram nepieciešama divvirzienu audio un ieejas durvju video kontrole. Sistēma sastāv no ārtelpu izsaukuma videopaneļa un no iekštelpu izsaukuma videopaneļa. Lietotājs ērti var iekštelpu stacijā novērot personu, kura atrodas aiz durvīm, atbloķēt tās, vienkārši piespiežot virtuālu pogu uz skārienekrāna. Sistēmā ir integrēta Hik-Connect lietotne, lai nodrošinātu lietotājam pilnīgu piekļuvi savām durvīm praktiski jebkurā vietā, jebkurā laikā.

namruņi, domofoni, durvis, trepes, uzgaidāmā telpa

Šos domofonus var izmantot ne tikai kā piekļuves kontroles sistēmas elementu, bet arī kā saziņas līdzekli starp iekārtām. Jo tie atbalsta saziņu starp citām telpām un ēkām. Hikvision domofons ir lielisks risinājums kā pasargāt savu īpašumu no nelūgtajiem viesiem.

Ārtelpu izsaukuma videopanelis lielākoties ir aprīkotas ar ciparu tastatūru, kameru, pogu vai karšu lasītāju un tas var atpazīt vairāk nekā 2000 kartes.

Izmantojot draudzīgu lietotāja interfeisu, iekštelpu izsaukuma videopanelis sniedz Jums iespēju apsekot līdz pat sešpadsmit 1.3 Mpx IP kamerām. Ka arī Jūs varat ieslēgt trauksmes signālu, pārraidīt informāciju un veikt video vai audio zvanus.

Visas Hikvision domofonu iekārtas var vadīt, izmantojot Hik-Connect mobilo lietotni, kura ļauj attālināti atvērt durvis, sazināties ar āra izsaukuma videopaneli un saņemt trauksmes paziņojumus uz mobilo ierīci, lai kur Jūs atrastos! Hik-Connect arī strādā ar Hikvision NVR, DVR un IP kamerām. Staciju pievienošana Jūsu lietotnei ir ātra un vienkārša, izmantojot vienkāršu QR kodu.

Ka arī HIK-Connect mobilā lietotne palīdz lietotājiem, izveidot kontaktu ar savas mājas ārdurvīm, izmantojot Wi-Fi durvju zvanu un iegūt video paziņojumu, kad kāds ir pie durvīm. Video durvju zvans piedāvā kustības noteikšanu un video ierakstīšanu, uzglabāšanu un atskaņošanu, izmantojot microSD karti, un integrāciju ar Hikvision NVR un DVR. 

Hik-Connect lietotni Jūs varat lējupielādēt savā viedtālrunī vai planšetdatorā izmantojot:

AppStore un Google Play aplikāciju ikonas

Analogājām sistēmām nav tik daudz funkciju kā tīkla iekārtām, tomēr, analogie domofoni atbilst visām standarta namruņa prasībām, ir ērti atbildēt uz zvanu, atvērt durvis apmeklētājam, veikt video novērošanu, un tie ir lētāki. Ja lietotājam nav nepieciešamas IP sistēmu papildus funkcijas, bieži vien tiek izvēlētas tiešī analogās iekārtas.

Close Menu