Videonovērošanas sistēmas

Pasaules līderis videonovērošanā Hikvision piedāvā daudzveidīgu, izcilu videonovērošanas iekārtu un drošības sistēmu klāstu. Inovatīvas videonovērošanas kameras un drošības sistēmas veidos lielisku risinājumu jebkādām vajadzībām. Šo intelektuālo sistēmu izmantošana sekmēs Jūsu personīgo drošību, nekustamā īpašuma drošību un aizsargās Jūsu komercdarbību.

Tīkla videonovērošanas sistēmas

Tīkla jeb IP kameras nodod video plūsmu digitālā formātā, izmantojot IP protokolu, kas mūsdienās ir visizplatītākais risinājums pasaulē, atvēlot otro vietu analogām sistēmām, kuras prasa daudz lielākus resursus, sarežģītāku montāžu un ir novecojušas.

IP videokameras var izmantot, lai veiktu attālinātu telpu, teritorijas vai citu objektu novērošanu.

Tīkla videoreģistratori jeb NVR tiek izmantoti, lai ierakstītu kameras video digitālā formātā uz datu nesēja (HDD). Ka arī NVR nodrošina pārsteidzoši precīzu un konsekventu video satura analīzes (VCA) veiktspēju un novērš lieko viltus trauksmju biežumu.

Tīkla videonovērošanas komplekti lietotājam nodrošina uzticamu un precīzu video un tā satura analīzi.

Analogās Turbo HD videonovērošanas sistēmas

Turbo HD ir jauna, uzlabota analogā videonovērošanas tehnoloģija, kura piedāvā ievērojami augstāku izšķirtspēju un veiktspēju, palielinot kameru efektivitāti, lai tās varētu konkurēt ar IP kamerām. Ar Turbo HD risinājumu var uzstādīt jaunu augstas izšķirtspējas videonovērošanas sistēmu, izmantojot jau esošos analogās sistēmas kabeļus. Tādejādi saņemot augstu, līdz pat ultra-HD 4K izšķirtspēju, neiegūstot papildus izmaksas, kuras rodas kabeļu maiņas rezultātā.

DVR jeb digitālie videoreģistratori ieraksta analogo kameru video uz datu nesēja (HDD). Hikvision DVR rada perfektu kombināciju starp izturību un ļoti augstu veiktspēju, tie ir viegli lietojami, atbalsta augstas izšķirtspējas un piedāvā lietotājam plašas iespējas.

Inovatīvie risinājumi

DarkFighter un LightFighter kameras izlīdzina apgaismojumu un nodrošina izcilu attēla kvalitāti sarežģītos gaismas apstākļos.

Hikvision nats redzamības kamerasDarkFighter kameras  sniedz skaidru, augstas kvalitātes krāsainu attēlu naktī un citos vājas gaismas apstākļos. Nodrošinot videonovērošanu 24 stundas dienaktī, 7 dienas nedēļā. DarkFighter kameras izmanto vāja apgaismojuma vidē, piemēram, parkos, autostāvvietās, ostās, degvielas uzpildes stacijās, kazino, urbānā vidē un citos scenārijos.

Hikvision IP kameras, videonovērošanas kameras, pārgaismots attēlsLightFighter kameras nodrošina kristāldzidru attēlu ar patiesu krāsu reproducēšanu spēcīgas gaismas vai kontrastainā vidē.

ColorVu kameras ir ar jaudīgu spēju uztvert detaļas vājā apgaismojumā. Tas rodas no diviem īpašiem sasniegumiem HIKVISION kameru tehnoloģijās: uzlabotajiem objektīviem un augstas veiktspējas sensoriem. Kopā ar papildu apgaismojumu īpaši tumšiem scenārijiem, ColorVu kameras garantē video ar krāsainām detaļām, kad jums tās ir vajadzīgas. Tātad naktī kamera redzēs krāsās!

Padziļinātā mācīšanās tehnoloģija

“Deep Learning” tehnoloģijas algoritmi ir inovācija video attēla analīzes sistēmās. Hikvision iekārtas kļūst arvien intelektuālākas un sejas atpazīšanas funkcija ar precizitāti līdz 99 procentiem ir tikai sākums. Deep Learning kameras izmanto dažādas gudrās funkcijas, piemēram, cilvēku skaitīšanu, transportlīdzekļu numuru zīmju atpazīšanu, cilvēka ķermeņa meklēšanu, cilvēka uzvedības atpazīšanu u.c. Šī tehnoloģija ļauj efektīvi cīnīties ar zādzībām un pārkāpumiem.

AcuSense tehnoloģija balstās uz Deep Learning algoritma. Deep Learning algoritmi ir padziļinātāki salīdzinājuma ar tradicionālajiem viedajiem algoritmiem, kuri darbojās tikai virsējā līmenī. Šī tehnoloģija sniedz pārsteidzoši precīzu un konsekventu video satura analīzi (VCA). AcuSense var izcelt un atpazīt cilvēka ķermeni un transportlīdzekļus no liela citu objektu skaita. Tā ne tikai var noteikt cilvēka vai transportlīdzekļa parādīšanos atzīmētajā teritorijā, bet arī spēj filtrēt viltus trauksmju izraisītājus.

ANPR (Automatic Number Plate Recognition) ir Smart sērijas  IP videonovērošanas kameras, kuras spēj uztvert un atpazīt dažādu valstu un reģionu transportlīdzekļu numura zīmes, pat ļoti vāja apgaismojuma apstākļos. Tām ir speciāli izstrādāta programmatūra, kura paredzēta satiksmes un transportlīdzekļu videonovērošanai.

Iebrauktuve un ceļš, kameru izvietošana

Sarežģītās vides apstākļos tiek izmantotas specializētās kameras:

PanoVu – panorāmas skata videokameras. Šāds risinājums tiek plaši izmantots stadionos, noliktavās, ostās, parkos, lidostās, lielajos krustojumos, daudzstāvu ēkās.

Panorāma skata videokamera Rīgas centrā

Anti-Corrosion sērija – anti-korozijas kameras izmanto komplicēta klimata apstākļos.

Hikvision anti-korozijas kamera, osta, jūra, kuģis, kravas kuģis
Sprādzienizturīga Hikvision kamera, videokamera, rūpnīca, ražošana

Explosion Proof sērija – sprādzienizturīgas iekārtas. Tās ir paredzētas lietošanai bīstamā vidē, piemēram, ostās, naftas un ķīmijas industrijā, militārajā nozarē.

DeepInView kamera, koncerts, klubs

DeepinView sērija – Šīs sērijas kameras bieži izmanto, vietās kur ir nepieciešams plašs monitoringa diapazons un augsta izšķirtspēja, piemēram, lidostās, stacijās, ostās, parkos, pasākumu vietās, koncertzālēs.

Termālās videonovērošanas kameras – veido attēlu, nosakot temperatūras atšķirības starp objektu un tā apkārtni, tās ir ērti lietot sarežģītās vides apstākļos, tādos kā enerģētikas, ķīmijas, gāzes un naftas nozarēs un ogļu rūpniecībā. Ka arī šāda tipa kameras spēj brīdināt par ugunsgrēku, iekārtu pārkaršanu, bojājumiem, kurus izraisa aukstums un citām briesmām.

termālās kameras, rūpnīca, cilvēks
mobilās kameras, dzeltenais autobuss, kameru uzstādīšana transportlīdzeklī

Mobilās kameras – šīs sērijas kameras ir izstrādātas speciāli transportlīdzekļiem, piemēram, vilcieniem, sabiedriskajiem autobusiem, tramvajiem, trolejbusiem, taksometriem, inkasācijas mašīnām un citiem transportlīdzekļiem, kuros ir nepieciešamība pēc videonovērošanas. Visaptveroša augstas izšķirtspējas videonovērošana palīdz iestādēm risināt tādas situācijas kā zādzības, satiksmes negadījumus, terorismu, pasažieru un vadītāju neuzmanību un daudz ko citu.

Kameru izpildījums var būt dažāds

Iekštelpu, ārtelpu, dome (kupolveida) videokameras, kuras piemērotas uzstādīšanai uz griestiem vai sienas, bullet kameras, paredzētas stiprināšanai uz kronšteina, ar tālāko uzstādīšanu, piemēram, uz ēkas sāna, uz staba vai sienas, izvēloties visefektīvāko izvietojumu labākam redzeslokam.

Mini-bullet videokameras, kuras ir mazākas nekā bullet videokameras, tāpēc tās ir vienkāršākas uzstādīšanā. Mini-bullet mazāk sver un tām ir iebūvēts kronšteins.

Box tipa videokameras paralēlskaldņa formas izpildījumā, ir paredzētas uzstādīšanai gan iekštelpās, gan ārtelpās.

Turret videokameras ir ar kustīgu korpusu, kura pozīciju var manuāli mainīt atkarībā no vēlama skatleņķa, fisheye modeļi, kuri sniedz 360 grādu skatleņķi, cube tipa maza izmēra videokameras ar fiksētu objektīvu.

PTZ videokameras ir paredzētas panorāmas videonovērošanai, tās ir aprīkotas ar kustīgu mehānismu, lai operators varētu vadīt videokameru, un tālummaiņas iespējām. Šīm videokamerām ir iespēja nokonfigurēt patrulēšanas maršrūtus, tās izmanto plašās  teritorijās, dzelzceļā, lidostās, ostās, parkos, stacijās, stadionos u. c.

Close Menu