Karšu lasītāji

Karšu lasītājs ir datu ievades iekārta, kas nolasa datus no karšu formas datu nesēja. To ir ērti izmantot uzņēmumos, lai liegtu nevēlamo personu iekļūšanu teritorijā, veiktu darba laika uzskaiti, ka arī ierobežotu piekļuvi atsevišķām telpām. Hikvision piekļuves kontrole nepārtraukti attīstās un tiek pielāgota mūsdienu dinamiskajai videi. Karšu lasītājus izmanto, lai veiktu dažādas funkcijas. Tos var izmantot, lai veiktu tādus uzdevumus kā personu piekļuvi durvīm, bloķētu servera skapi un citus uzdevumus, kuros ir nepieciešamas piekļuves atļaujas, padarot karšu lasītājus par ideālu komponenti daudzām piekļuves kontroles sistēmām.

Hikvision unikālā sistēma atbalsta vairākas uzlabotās karšu konfigurācijas, tostarp: kartes atslēgšana, kartes iekļaušana melnajā sarakstā, parasta kartes piekļuve, apmeklētāju un VIP kartes, kartes, kuras ievadītas piespiedu kārtā u.c.

Hikvision karšu lasītāji mēdz būt ar mehānisko tastatūru un bez, atbilstoši nepieciešamo funkciju izpildei. Karšu lasītāji atbalsta EM vai Mifare piekļuves kartes. Piekļuves EM karte ir vispopulārākais bezkontakta radiofrekvenču identifikācijas jeb ID karšu formāts. Savukārt Mifare ir bezkontakta viedkartes ar iebūvētu mikroshēmu, kuras tiek uzskatītas par visizplatītākajām viedkartēm pasaulē. Ir pieejamas arī kombinētās piekļuves kartes, kurās ir abas šīs īpašības.

Hikvision ražo karšu lasītājus ar dažādiem aizsardzības līmeņiem, piemēram, putekļu necaurlaidīgus un ūdensizturīgus karšu lasītājus, kurus var izmantot ārtelpās. Karšu lasītājs ir neatņemama piekļuves kontroles sistēmas sastāvdaļa.

Close Menu