Videoreģistratori

Videoreģistrators ir iekārta, kura ieraksta video digitālā formātā uz datu nesēja. IP videonovērošanas kamerām tiek izmantoti NVR jeb tīkla videoreģistratori, savukārt analogajām un Turbo HD kamerām DVR jeb digitālie videoreģistratori. Kad rodās nepieciešamība apvienot gan IP, gan analogās kameras, tiek izmantoti hibrīda videoreģistratori.

NVR ( tīkla videoreģistratori )

Šobrīd ne tikai profesionālās klases videonovērošanas iekārtas, bet sākot jau ar  Hikvision EasyIP risinājumu,  NVR un hibrīda videoreģistrātori spēj ierakstīt VCA notikumus. VCA (video satura analīze) ir spēja analizēt video automātiski, nosakot laiku un notikumus. Tādejādi apsardzes darbinieki var izmantot Smart Search  jeb gudro meklēšanu notikumam, kurš izraisīja trauksmi, un VCA noteikšanai, kā arī funkciju Smart Playback jeb gudro atskaņošanu, lai atskaņotu uzņemtos videomateriālus, kuros redzama, piemēram, līniju šķērsošana, ielaušanās, cilvēka seja.

Jaunākās paaudzes Hikvision tīkla videoreģistrtori, balstās uz dziļo apmācības algoritmu. Tas tiek realizēts ar grafisko procesoru (GPU), padarot to ātrāku un precīzāku nekā ar parastu centrālo procesoru (CPU). Panākot pārsteidzoši precīzu un konsekventu video satura analīzes (VCA) veiktspēju un novēršot lieko viltus trauksmju biežumu, ko rada dzīvnieki un citi objekti, ar 90% precizitāti identificējot tieši cilvēka darbību.

Hikvision NVR un hibrīda videoreģistratoros ar modeļa numuriem, kas beidzas ar RT (piem., DS-9632NI-RT), ir iebūvēts RAID kontrolieris. RAID tiek izmantots, lai nodrošinātos un nezaudētu video, ja viens no cietajiem diskiem pārstās darboties. RAID ir datu uzglabāšanas virtualizācijas tehnoloģija. Tā apvieno vairāku disku komponentus loģiskajā vienībā, izmantojot datu dublēšanu. To izmanto veiktspējas uzlabošanas nolūkos.

DVR ( digitālie videoreģistratori )

Hikvision digitālos videoreģistratorus var iedalīt divās sērijās. Profesionālajā sērijā, kura paredzēta jaudīgām ierīcēm ar Hikvision unikālu H.265+ video kompresiju un PoC tehnoloģiju, un ekonomiskajā sērijā. Tā piedāvā lietotājiem uzticamas tehnoloģijas ar mazāku funkciju daudzumu, bet par zemāku cenu.

Turbo HD digitālie videoreģistrātori balstās uz vismodernākajiem kodēšanas un dekodēšanas algoritmiem. Radot perfektu kombināciju starp izturību un ļoti augstu veiktspēju. Hikvision DVR atbalsta augstas izšķirtspējas, tie ir viegli lietojami un piedāvā plašas iespējas.

Turbo HD  DVR, sākot ar 3.0 sēriju, ir aprīkots ar gudrām funkcijām, piemēram, sejas noteikšanu, trauksmes aktivizēšanu, kad kamera ir ārpus fokusa, un video analītiku, ieskaitot līnijas šķērsošanu, ielaušanos un ainas maiņas noteikšanu.

Jaunākajos Turbo HD digitālajos videoregistratoros ir iebūvēts PoC, kas ir patentēta Hikvision tehnoloģija. Tā pārraida gan HD video, gan kameras barošanas strāvu ar vienu koaksiālu kabeli, padarot iekārtas  ātrākas, vienkāršākas un lētākas.


videoreģistratori NVR un DVR

Close Menu