Piekļuves kontrole

Pieprasījums pēc perimetra drošības – gan iekštelpās, gan ārtelpās – pieaug katru dienu.

Hikvision piedāvā pilnu piekļuves kontroles risinājumu, no kamerām līdz piekļuves kontroles ierīcēm, no signalizācijas relejiem līdz IP arhitektūrai, no durvju slēdzenēm līdz videoreģistrātoriem, visas iekārtas un sistēmas ir rūpīgi izstrādājusi pasaules lielākā pētniecības un attīstības darba grupa drošības nozarē. Izstrādes centrs attīsta un uzlabo katru elementu un risinājumu, lai Hikvision piekļuves kontroles sistēmas būtu vadošās nozarē un izcili nodrošinātu Jūsu īpašuma drošību.

Katru ienākošu vai aizejošu personu Jūs varat kontrolēt ar Hikvision piekļuves kontroles sistēmām. Hikvision piedāvā tādas iespējas, kā akreditētas pretvīrusu sistēmas, MIFARE un bezkontaktu karšu lasītājus, vairākus piekļuves režīmus drošai identitātes apstiprināšanai. Ir arī pieejami TCP/IP tīkla interfeiss un Wi-Fi termināli ar autonomā darba iespējām, ka arī klientu dati vienmēr ir drošībā, izmantojot RSA un AES šifrēšanu.

Pilnīga piekļuves kontroles sistēma sastāv no piekļuves kontroliera, karšu lasītāja, izejas pogas, domofona (namruņa), slēdzenes un programmatūras platformas kopā ar citiem nepieciešamajiem aksesuāriem.

Hikvision piekļuves kontroles sistēmas iezīmes:

  • Piekļuves kontrolieris, kas lejupielādē informāciju no programmatūras, tostarp personas ID, kartes numuru un atļaujas, piešķir piekļuvi noteiktajām personām noteiktā laikā.
  • Karšu lasītāji apkopo identifikācijas informāciju, kartes lietotājs tiek pārbaudīts. Lasītājs nosūta lietotāja kartes informāciju kontrolierim un pabeidz verifikācijas procesu.
  • Pirkstu nospiedumu lasītājs lietotājus identificē tiešā kontakta brīdī, nosūta un saglabā lietotāja ID un ieraksta kontrolierī un pabeidz verifikācijas procesu.
  • Kā papildus funkciju var izmantot arī darba laika uzskaiti. Karšu vai pirkstu nospiedumu lasītājs nosūta lietotāja ID, laika un vietas informāciju kontrolierim.
  • Durvju sensori iegūst informāciju par durvju stāvokli – ja durvju stāvoklis ir nenormāls, tiek aktivizēts trauksmes signāls un paziņojums tiek nosūtīts uz vadības programmatūru.
  • Programmatūra tiek izmantota reāla laika notikumu pārvaldīšanai un ierīču statusa pārraudzīšanai, kā arī saiknei ar citām Hikvision iekārtām.

Piekļuves kontrole, karšu nolasītājs, durvis, pirkstu nospiedumu terminālis, karšu stacija

TCP/IP sistēmas struktūra – Hikvision piekļuves kontroles iekārtas savienojas ar programmatūras platformu caur internetu, lai integrētu dažādas sistēmas.

Piekļuves režīmi – Hikvision piekļuves kontroles sistēmas atbalsta dažādus piekļuves režīmus, lai atbilstu daudzveidīgām un unikālām drošības prasībām. Tādus, kā: tikai karte; kartes + parole; karte + pirkstu nospiedums; tikai pirkstu nospiedums; pirkstu nospiedums + parole; pirkstu nospiedums + parole + karte.

Daudzsistēmu sasaiste – Hikvision piekļuves kontroles sistēma nodrošina saisaisti starp aparatūru un programmatūru, kā arī nodrošina cita veida mijiedarbību starp iekārtām. Kā piemēram, video namrunis – savienojot aparatūru ar programmatūru, ļauj kamerām sākt videoierakstīšanu pēc trauksmes aktivizēšanas, veicot reāllaika novērošanu. Vai, kad Hikvision piekļuves kontroles sistēma saņem signālus no trauksmes signalizācijas sistēmas (ugunsdzēsības signalizācijas), tā atbloķē un atver atbilstošās durvis saskaņā ar programmatūras iestatījumiem.

Close Menu