Hikvision, kā viens no pasaules līderiem “Lietu Interneta (IoT)” produktu ražošanā, paziņo par jauna produkta ieviešanu Hikvision Optimus – sistēmas līmeņa starpprogrammatūras produkts. Tas ir izveidots, lai integrētu notikumus, trauksmes signālus un datu sinhronizāciju starp HikCentral un citām sistēmām, piemēram, piekļuves kontroli, ēku pārvaldības sistēmām un IoT ierīcēm.

Piemēram, , izmantojot programmatūru Optimus, HikCentral integrēšana kopā ar piekļuves kontroles sistēmu palīdz klientiem strādāt efektīvāk. Šī integrācija ļauj lietotājiem ātri un ērti saņemt durvju trauksmes, piešķirt vai liegt piekļuvi un sinhronizēt lietotāju akreditācijas datus abās sistēmās.

Optimus programmā ir savienotāji, kas savieno trešo pušu sistēmas ar HikCentral neatkarīgi no to kodēšanas standartiem. Tas nodrošina ilgstošu, nepārtrauktu un integrētu darbību.

 

Optimus piedāvā plašu priekšrocību klāstu:

Pietiek ar vienu savienojumu Optimus programmā, kas ļaut izpildīt lielāko daļu darba. Optimus viens savienojums nodrošina vairāku sistēmu un produktu integrāciju.
Viegli lietojamā interaktīvs dizians ļauj integrētājiem bez programmēšanas iemaņām izveidot pielāgotus “ja notiek tas, tad pēc tam notiek tas” scenārijus, lai tie precīzi atbilstu klienta vajadzībām.
Trešās puses var izveidot savus savienotājus ar Optimus, pamatojoties uz savu API / SDK, un tādējādi sasniegt ātru integrāciju.
Iebūvētā veselības uzraudzības funkcija operatoram sniedz reāllaika ieskatu integrācijas statusā.
Optimus izstrādājumam ir pievienota elastīga un izplatīšanai draudzīga savienotāju licencēšanas struktūra. Šī struktūra ļauj savienotāju izstrādātājiem saglabāt kontroli pār izmantošanu, tomēr cenu noteikšanu nosaka pēc saviem ieskatiem.

Balstoties uz trešo pušu programmatūras izstrādes komplektu (SDK), Hikvision ir izveidojis vairākus savienojumus ar Optimus programmatūru:

  • Paxton NET2
  • AMAG Symmetry

Papildu informācija un savienotāju saraksts, ieskaitot aprakstus un to priekšrocības, ir pieejams mūsu tehnoloģiju partneru portālā šeit: tpp.hikvision.com/tpp/Solution

Close Menu