Iepazīstieties ar AX PRO bezvadu signalizācijas sistēmu melnā krāsā

Kad neesat mājās vai darbā objekta apskate ar savām acīm dod pārliecību par to, kas notiek apkārt. Tāpēc jums ir nepieciešama AX PRO – elastīga un viegli lietojama bezvadu sistēma.

Ar precīzu noteikšanu un visaptverošu aizsardzību tā ir ideāli piemērota mājokļiem, birojiem, veikaliem un citiem objektiem.

Kāpēc izvēlēties AX PRO

Tūlītēja un vizualizēta verifikācija

  • Esiet lietas kursā, izmantojot uz IVaaS balstītus HD attēlus vai videoklipus.
  • Saņemiet tūlītējus draudu brīdinājumus ar ātru datu pārraidi
  • Izvairieties no viltus trauksmes, jo sistēma konstatē tikai reālus iebrucējus un citus notikumus, bet ne jūsu, piemēram, mājdzīvniekus.

 

Kas ir IVaaS tehnoloģija?

Hikvision IVaaS tehnoloģija apvieno iepriekš atsevišķas videonovērošanas un signalizācijas sistēmas vienā platformā.

Trauksmes gadījumā tā nosūta 7 sekunžu videofragmentu pa e-pastu vai lietotni, lai savlaicīgi saņemtu apstiprinājumu – 5 sekundes videoieraksta pirms trauksmes signāla un 2 sekundes pēc trauksmes signāla.

Tehnoloģija ļauj iegūt video plūsmu reāllaikā tieši no signalizācijas vadības paneļa, kuram ir pieslēgtas kameras.

 

Visaptveroša aizsardzība un daudz kas cits

  • Uzraugiet katru savas telpas stūri, izmantojot dažādus apsardzes detektorus – ielaušanās, stikla plīšanas, dūmu un ugunsgrēka, ūdens vai gāzes noplūdes detektorus un daudz ko citu.
  • Inteliģentā vadība apgaismojumam, gaisa kondicionēšanai un citām elektroierīcēm, lai nodrošinātu gudrāku un energoefektīvāku mājsaimniecību.
  • Kontrolējiet visas Hikvision sistēmas vienā platformā, tostarp videonovērošanu, piekļuves kontroli, video domofonus un daudz ko citu.

Papildus informācija par Hik-Partner Pro platformu šeit: https://www.hikvision.com/europe/Partners/channel-partners/hik-partner-pro/

Close Menu