Hikvision drošības termokameras

 

Divas visbiežāk sastopamās tradicionālās perimetra aizsardzības problēmas ir biežas viltus trauksmes un slikta attēla kvalitāte ierobežotā apgaismojumā. Neatdzesēts fokusa plaknes mikrobolometra detektors uz vanādija oksīda bāzes termokameras redzamās gaismas vietā uztver siltuma starojumu, tāpēc tās spēj “redzēt” objektus un ainavas praktiski jebkuros laikapstākļos un apgaismojuma apstākļos. Hikvision drošības termokamerās tiek izmantoti uzlabotie termālie detektori, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti un augstu efektivitāti. Tie ir ideāli piemēroti perimetra aizsardzībai 24/7.

Hikvision drošības termokamerām ir šādas priekšrocības:

Izcila attēla stabilitāte

Kameras uzņem stabilu video visu diennakti neatkarīgi no vides faktoriem, piemēram, spilgta gaisma, pilnīga tumsa, nulles gaismas līmenis (lux – 0), ēnas, miglas, dūmi un lietus.

Augstas precizitātes trauksmes signāli

Tie nodrošina īpaši efektīvu līnijas šķērsošanas, ielaušanās, piekļuve sargātam objektam vai tā perimetram. Izmantojot integrētos grafikas procesorus (GPU), Deep Learning algoritmi spēj samazināt viltus trauksmju signālu skaitu, ko izraisa objekti, kas nav cilvēki un transportlīdzekļi, āra un iekštelpu perimetra aizsardzības lietojumos.

Uzlabota attēlveidošana

Hikvision drošības termokamerām ir Bispektrālo attēlo apvienošana (Bi-Spectrum Image Fusion), kas nodrošina lielāku attēla detalizāciju, papildinot termālos attēlus ar optiskajiem, sniedzot skatītājiem spēcīgu rīku, lai identificētu slēptos objektus un pārbaudītu neparastus notikumus. Divu moduļu konstrukcija samazina izmaksas, kas nepieciešamas atsevišķu termālo un optisko kameru uzstādīšanai.

Papildus informācija: +371 661 193 60, BK Latvia, Katlakalna 6D, Rīga, Latvija.

Close Menu