Kas ir Hik-ProConnect?

Hik-ProConnect ir programmnodrošinājums, uz mākoņiem balstīts drošības risinājums, kas palīdz pārvaldīt klientu pakalpojumus un paplašināt biznesu, izmantojot lietotāju abonēšanas iespēju.

Izmantojot vienkāršo un uzticamo platformu, jūs varat attālināti uzraudzīt klientu objektu sistēmas ierīču veselības stāvokli un pat atrisināt radušās problēmas.

Hik-ProConnect risinājums ļauj pielāgot drošības risinājumus klientiem sasaistot visas Hikvision ierīces, ietverot video, ielaušanos, piekļuvi, domofonu un daudz ko citu.

Saite uz Hik-ProConnect šeit!

Ko dara Hik-ProConnect?
 1. Iespējo attālo apkopi, proaktīvu stāvokļa uzraudzību un pakalpojumus, lai uzlabotu jūsu efektivitāti. Attālināta sistēmas uzraudzība un apkope palīdz jums identificēt vietnes problēmas un atrisināt lielāko daļu no tām pat pirms klienti to pamanīs. Tas palīdz izveidot efektīvāku darba izpildes plūsmu, ļauj klientiem saņemt kvalitatīvus pakalpojumus un samazina objektu apmeklējumu skaitu.
 2. Nodrošina klientu ar tiem vajadzīgu informāciju, izmantojot apvienotas drošības ierīces un tūlītēju video pārbaudi. Hik-ProConnect ļauj dažādām Hikvision ierīcēm saplūst un strādāt kopā kā viena sistēma. Pēc apvienošanas jūs varat konfigurēt daudzpusīgus ierīču sasaistīšanas noteikumus, kas var būt pielāgoti klienta prasībām, piemēram, domofonu zvanus un ielaušanās vai piekļuves notikumus ar video verifikāciju. Turklāt jūsu klienti var pārvaldīt visas ierīces, izmantojot vienu mobilo lietojumprogrammu!
 3. Paplašiniet savu biznesu, izveidojot abonēšanas plānu. Progresīvā un modernā veidā Hik-ProConnect ļauj piedāvāt klientiem abonēšanas paketes. Izmantojot uzticamu sistēmas sasaisti, varat pielāgot pakalpojumus katram klientam individuāli un paplašināt pakalpojumu klāstu, piemēram, pievienojot video un trauksmes sistēmai papildus izvēles pakalpojumu piekļuves kontroles, domofonu un video durvju zvanu apkalpošanu un uzstādīšanu. Turklāt jūs varat paplašināt savu biznesu izmantojot tādas priekšrocības kā mākoņkrātuve.

 

Attālā sistēmas pārvaldība un veselības uzraudzība
 • Tūlītējs paziņojums, izmantojot Hik-ProConnect portālu, mobilo lietotni vai pa e-pastu par ierīces kļūdu vai sakaru zudumu, cietā diska anomālijām un zemu akumulatora statusu. Reģistrēto problēmu žurnāli tiks rezervēti 7 dienas.
 • Tiek atbalstīta arī attālā ierīces parametru konfigurēšana, piemēram, pielāgot video parametrus un konfigurēt VCA uzstādījumus, lai samazīnātu šo darbību veikšanu uz vietas objektā.
 • Visu atļauto ierīču veselības stāvoklis tiks automātiski atsvaidzināts ik pēc 30 minūtēm vai mazāk. Tiek atbalstīta arī manuāla atsvaidzināšana.
 • Sistēmas informācijas panelī tiek parādīts veselības stāvoklis un problemātiskās zonas pa kategorijām, ļaujot savlaicīgi un efektīvi atrast un atrisināt problēmas.

 

Samaziniet ierīču uzstādīšanas laiku
 • Vienots tīmekļa portāls atbalsta ierīču pievienošanu partijās un ātri konfigurē ierīces parametrus.
 • Hik-ProConnect lietotne atbalsta video un trauksmes ierīču instalēšanu uz vietas bez klēpjdatora nepieciešamības.
 • Jūs varat pievienot un konfigurēt ierīces un lūgt klientu autorizāciju attālināti, izmantojot Hik-ProConnect lietotni, optimizējot un saīsinot izpildes procesu.
 • Cloud P2P tehnoloģija ir pieejama ātrākai un ērtākai iestatīšanai bez tradicionālās portu pārsūtīšanas.

 

Elastīga savienošana starp ierīcēm.

Sasaistes noteikumus starp dažādām Hikvision ierīcēm, tostarp kamerām, ierakstītājiem, drošības vadības paneli, piekļuves kontroles un video domofonu ierīcēm un durvju zvaniem, var pielāgot atbilstoši klientu vajadzībām. Tas jums ļauj sastādīt noteikumus pēc ierīces tipa, datuma un laika un trauksmju notikumiem. Lietotāji Hik-Connect var saņemt paziņojumus un skatīt notikumu videoklipus.

Darbinieku un atļauju pārvaldība

Varat arī paļauties uz Hik-ProConnect, lai uzlabotu vadības efektivitāti savā uzņēmumā. Administratora konts spēj izveidot apakškontus, lai vienlaikus pārvaldītu vairākus objektus, tādējādi nodrošinot labāku biznesa darba plūsmu un iekšējo pārvaldību.

 • Izmantojot Hik-ProConnect konta pārvaldību, varat pielāgot atļaujas un pēc vajadzības izplatīt to tehniķiem un darbiniekiem – piemēram, administratoriem vai objektu pārvaldniekiem.
 • Īpašās atļaujas ietver ierīču pārvaldību, objektu informācijas pārvaldību, objektu pievienošanu vai dzēšanu, objektu piešķiršanu, kontu un lomu pārvaldību, uzņēmuma informācijas pārvaldību un daudz ko citu.
 • Ir pieejams operāciju un darbību žurnāls līdz 90 dienām, lai viegli izsekotu to vēsturei

 

Klienta autorizācija objekta pārvaldībai.

Pēc instalācijas jums būs jāpiesakās vietnes pārvaldībai kopā ar klientiem un jākonfigurē piekļuves atļaujas, kas aizsargā klientu privātumu un atbilst GDPR prasībām.

 • Izmantojot e-pastu vai mobilo ziņojumu, jūs varat uzaicināt klientus instalēt lietotni Hik-Connect un pieņemt jūsu vietnes pārvaldības pieprasījumu ar noteiktām atļaujām, piemēram, vietnes informācijas pārvaldību, ierīces konfigurāciju, ierīces tiešo skatu un priekšskatījumu utt.
 • klienti var izvēlēties pieņemt jūsu pieprasījumu savā lietotnē Hik-Connect; viņi var arī mainīt jūsu piekļuves atļaujas.

 

Hik-ProConnect programnodrošinājumam ir iespēja saņemt 6 mēnešu testa periodu. Par to sīkāk uzziniet pie reģionālā HIKVISION pārstāvja!

Close Menu