Ir dažādi scenāriji, kuros būtu vajadzīga sejas atpazīšanas sistēma. Tās ir vajadzīgas rūpnīcās, birojos un veikalos, lai uzlabotu darba produktivitāti un drošību. HIKVISION ir izlaidis MinMoe sejas atpazīšanas termināļu sērijas: Value Series, Pro Series, Ultra Series un termināļus turniketēm.  Starp šīm sērijām ar jaudīgām funkcijām un konkurētspējīgām cenām Value Series (DS-K1T341A / DS-K1T331) produkti ir  izstrādāti priekš birojiem un mazumtirdzniecības veikaliem.

Ātra, precīza atpazīšana pat tumsā!

Hikvision MinMoe sejas atpazīšanas termināļus darbina dziļās mācīšanās algoritms, kas palielina sejas atpazīšanas precizitāti līdz vairāk nekā 99% un palielina verifikācijas ātrumu līdz mazāk nekā 0,2 sekundēm. Uzlabotais verifikācijas ātrums un precizitāte lietotājiem nodrošina patīkamu bezkontakta pieredzi salīdzinājumā ar ID kartes vai pirkstu nospiedumu pieejas kontrolēm.

Turklāt MinMoe sejas atpazīšanas termināļi labi darbojas vidē, kur ir zems vai pat nekāds apgaismojums.

Labāka drošība, izmantojot  sejas pretviltošanas sistēmu.

Aprīkoti ar diviem objektīviem – redzamās gaismas objektīvu un infrasarkano objektīvu – MinMoe sejas atpazīšanas termināļi piekļuvi piešķirs tikai tad, kad abi objektīvi uztver vienu un to pašu personu, kā arī noteiks, vai seja ir faktiska, nevis attēls. Šī pret viltojuma tehnoloģija piekļuves kontroles pārvaldību padara daudz drošāku un novērš krāpšanas mēģinājumus.

Vairāki savienojumi un ārējo programmu integrācijas iespējas

Līdztekus durvju savienošanai MinMoe sejas atpazīšanas termināļus var savienot ar NVR datu ierakstīšanai un glabāšanai. Tos var arī savienot ar tīkla kamerām (IP kamerām), lai ļautu veikt video ierakstu caur termināli. Tikmēr MinMoe produkti piedāvā plašu trešo personu programmu integrācijas iespējas, ļaujot ātri un rentabli izveidot savienojumus starp MinMoe sejas atpazīšanas termināļiem un klientu esošajām durvju vadības un apmeklēšanas sistēmām.

Close Menu