Sekojot līdzi jaunākajām tendencēm, mūsdienās daudzi sāk aizdomāties par “zaļās” enerģijas ražošanu un tās izmantošanu. Tas skar arī videonovērošanas nozari. 

Saules enerģija ir ideāls enerģijas avots, ar kuras palīdzību darbināt videonovērošanas kameras. 

EZVIZ

Ikvienā mājsaimniecībā ir iespējams uzstādīt EZVIZ ar akumulatoru darbināmo āra videonovērošanas kameru. Pievienojot šai kamerai saules paneli, tā uzlādēsies no saules enerģijas. EZVIZ sortimentā ir pieejami saules uzlādes paneļi, kas paredzēti EZVIZ ar akumulatoru darbināmām kamerām.* Apvienojot šo kameru ar saules paneli, varēsiet to uzlādēt izmantojot “zaļās” enerģijas avotu jeb saules enerģiju, nevis izmantojot vadus.

* modeļi: CS-BC1C, CS-BC1-B1, CS-BC1-B2, CS-BC1-B3, CS-BC1.

Ja Jums jau ir ar akumulatoru darbināmā EZVIZ kamera*, Jūs to varat savienot ar EZVIZ saules paneli un izmantot “zaļo” enerģiju. Saulainās dienās saules panelis darbosies maksimāli, nodrošinot akumulatora kamerai pietiekami daudz jaudas, lai tā darbotos visu dienu un nakti, izmantojot tikai saules enerģiju. Ja diena ir apmākusies, kamerai būs nepieciešamas tikai dažas stundas tiešās saules gaismas, lai tā darbotos, bet pēc nepieciešamības kameru var uzlādēt, izmantojot strāvas avotu. 

Hikvision

Komplicētos risinājumos, piemēram, plašām lauksaimniecībām, sarežģītos infrastruktūras projektos, īslaicīgos sporta vai kultūras pasākumos, var izmantot ar saules enerģiju darbināmās Hikvision drošības kameras. Ar saules enerģiju darbināmās Hikvision kameras uzstāda tādās vietās, kur nav elektroinstalācijas vai tīkla kabeļu. Tās uzstāda arī tad, ja ir nepieciešamība pēc rezerves strāvas, lai novērstu strāvas padeves pārtraukumus. Iebūvētais akumulators atbalsta viedu enerģijas pārvaldību un ilgtermiņa enerģijas uzglabāšanu, tāpēc lietotāji var baudīt nepārtrauktu darbību līdz pat 7 dienām bez tiešas saules gaismas.

Vai videonovērošanas kamera saņems saules enerģiju arī sliktos laikapstākļos?

Ar saules enerģiju darbināmās āra kameras iztur arī nelabvēlīgus laika apstākļus, piemēram, stipru vēju un lietusgāzes. Tās darbojas arī aukstumā, akumulatoram nezaudējot enerģiju un turpinot strādāt arī pie ļoti zemas temperatūras.

Close Menu