Daudzās noliktavās glabājas dārgs inventārs un aprīkojums. Tā kā noliktavās notiek patstāvīga cilvēku un pārvadājumu plūsma, tas ir pastāvīgs daudzu notikumu centrs. Tas noliktavu pakļauj daudziem riskiem, piemēram, ugunsgrēkam vai plūdiem, izstrādājumu bojājumiem. Starp tiem zādzības ir kritiska problēma un svarīgs faktors ir nodrošināt darbinieku un inventāra drošību.

Noliktavās parasti ir uzstādītas videokameras, lai reģistrētu notikumus, kas notiek īpašumā un ap to. Vairumā gadījumu, kad tiek konstatēti negadījumi, noliktavas vadītājs vai apsardzes darbinieki vēršas pie video drošības sistēmas, lai meklētu pareizos kadrus. Izaicinājums ir tāds, ka ir videomateriāli šādos objektos ir daudz, un dažreiz neviens no tiem skaidri nepasaka notikušo. Tas apgrūtina kriminālo lietu un pārkāpumu meklēšanu un prasa daudz laika. Īsāk sakot, parastās video novērošanas sistēmas nevar tik efektīvi palīdzēt noteikt ielaušanās notikumu brīdī, kad tas notiek, un tādējādi novērst to pašā sākumā.

 

Precīzs trauksmes signāls negadījuma notikuma brīdī

Video novērošana ar precīziem trauksmes signāliem par cilvēku ielaušanās notikumu atklāšanu ir liels uzlabojums. Šeit ienāk tehnoloģija Hikvision AcuSense.

Drošības produkti, kas aprīkoti ar Hikvision tehnoloģiju AcuSense, automātiski izsūta brīdinājumus, ja tiek noteikts cilvēks vai transportlīdzeklis. Pateicoties uzlabotajam dziļās mācīšanās algoritmam, tehnoloģija precīzi nošķir un klasificē objektus “cilvēkā”, “transportlīdzeklī” un “citur”. Trauksmes, ko izraisa “citi” objekti, piemēram, gaismas stars, dzīvnieks, koku lapu kustība utt., Netiek ņemtas vērā, lietotājiem un drošības personālam ļaujot koncentrēties un rīkoties reālos gadījumos, kas saistīti ar cilvēkiem un transporta līdzekļiem. Turklāt saistītie videoklipi tiek automātiski kārtoti pēc kategorijām, lai būtu vieglāk meklēt.

 

Koncentrēta tehnoloģija darbībā

Tāpēc noliktavās piedāvā uzstādīt AcuSense kameras, lai tās būtu modras dienu un nakti. Ja iebrucējs nonāk uzmanības centrā, tiek iedarbināts trauksmes signāls. Vienlaicīgi uz vietas esošā AcuSense kamera izstaro mirgojošu gaismu un skaņas brīdinājumu – ko var iepriekš ierakstīt – ar mērķi nobiedēt iebrucēju. Tas pārveido tradicionālo pasīvo apsardzi par aktīvu. Tajā pašā laikā patruļas laikā drošības darbinieki tiek brīdināti ar monitoru vai planšetdatoru. Attiecīgi videoklips par šo notikumu parāda notiekošo. Ja nepieciešams, apsardzes darbinieki var nekavējoties izsaukt policiju. Tātad – tūlītēja reakcija.

 

Iepazīstieties ar šo noliktavas drošības video, kurā darbojas tehnoloģija Hikvision AcuSense.

… tehnoloģija ir viegli integrējama ar esošo sistēmu

Noliktavas ar esošu Hikvision video novērošanas sistēmu var viegli izbaudīt AcuSense tehnoloģijas priekšrocības bez pilnīgas sistēmas nomaiņas. Ja priekšējās kameras nevēlaties mainīt, noliktavās var iekļaut vai nu Hikvision AcuSense NVR, vai DVR, nodrošinot esošajām kamerām efektīvu mērķa meklēšanu cilvēkiem un transportlīdzekļiem paredzētos notikumos. Un otrādi, ja noliktavas objektā ir vajadzība pēc Acusense kamerām, tad AcuSense tīkla kameras var pievienot vai izmantot, lai aizstātu dažas vai visas no esošajām kamerām.

Tas pats attiecas uz dzīvojamām un ofisu ēkām, ierobežotām zonām vai bīstamām zonām, piemēram, zooloģiskajos dārzos vai ainaviskās vietās. Tas attiecas arī uz centrālajām trauksmes stacijām, kur drošības personāls vienmēr ir atkarīgs no precīziem trauksmes signāliem, lai veiktu efektīvas un lietderīgas darbības. Pat meklēt ierakstītos materiālus kļūst daudz vieglāk, jo saistītie videoklipi tiek automātiski sakārtoti kategorijās, kas apzīmētas kā cilvēki, transportlīdzeklis vai citi notikumi.

 

Uzlabota trauksmes precizitāte ļauj pievērst jūsu uzmanību reāliem gadījumiem. Tas nozīmē uzlabo drošību un pārliecību.

Close Menu