Namruņa jeb domofona galvenā funkcija ir nodrošināt komunikāciju personai pie ieejas durvīm ar personu uz kā ir adresēts ierīces zvans. Namrunim ir jābūt zvanīšanas funkcijai, skaļrunim, mikrofonam, bet savukārt adresātam ir jābūt skaļrunim, mikrofonam un pogai ar kuru atvērt durvis vai vārtus. Mūsdienīgam namrunim klāt nāk kamera, kas palīdz uzlabot drošību.

Namrunis ar kameru var kalpot kā videonovērošanas ierīce. Pie personu ielaišanas teritorijā vai telpā, kamera atvieglo personas identificēšanu. Kā papildus funkcija ir iespēja namruni pieslēgt pie viedierīcēm un veikt komunikāciju no telefona, datora vai planšetes.

 

Apskatīsim 3 HIKVISION namruņu risinājumus ar kameru.

Pirmais. Namrunis ar kameru un kartes lasītāju, kas strādā kopā ar monitoru. Šādi namruņi ļauj izveidot ērtu iekļūšanu visiem, kam ir piešķirta karte vai breloks. Šī tehnoloģija paralēli durvju vai vārtu slēgšanai ar klasisku atslēgu, ļauj ātrāk un ērtāk iekļūt telpāš vai teritorijā. Breloka izmēri ir mazi un tas ērti iekļaujas pie atslēgas riņķa. Savukārt, kartes lielums ir kredītkartes lielumā un to ērti var ievietot makā.

HIKVISION piedāvā divus eleganta dizaina namruņu modeļus, kuri ir aprīkoti ar kameru, karšu lasītāju un Wi-Fi. Šos namruņus ir jāsavieno ar HIKVISION monitoru, bet papildus tie ir pieslēdzami Wi-Fi pieslēgumam un var tikt attālināti lietojami caur aplikāciju viedierīcēs.

DS-KV6113-WPE1 – eleganta dizaina un kompakts namrunis ar 2Mpix kameru. Piemērots privātmājām, birojam, kam ir vajadzīgs 1 adresāt, teritorijām un objektiem.

 

DS-KV8113-WME1 – klasiska dizaina namrunis ar 2Mpix kameru. Namrunim ir iespēja izvelēties arī versijas ar diviem vai četriem adresātiem. (DS-KV8213-WME1, DS-KV8413-WME1). Piemērots privātmājām, dzīvokļu un biroju ēkām līdz 4 adresātiem, teritorijām un objektiem.

 

Otrais. Modulāra namruņu sistēma. Strādā kopā ar monitoru un ir pieslēdzama pie tīkla. Šī sistēma ļauj sakomplektēt pašam savu namruni. Tās pamatā ir galvenais modulis DS-KD8003-IME1, kas strādā arī neatkarīgi kā atsevišķs namrunis ar vienu adresātu. Galvenā sistēmas īpašība ir, ka galvenajam modulim ir iespēja pievienot papildus moduļus. Moduļi sastāv no papildus adresātiem, kodu tastatūras, karšu lasītāja, displeja vai led indikatoriem. Tādā veidā var izveidot pielāgotu namruni konkrētas ēkas, teritorijas vajadzībām.

Namrunis piemērots, gan privātmājai, teritorijai, objektam, gan daudzu dzīvokļu un biroju ekai.

 

Namruņu monitori no HIKVISION.

Iepriekš minētie namruņi strādā ar monitoriem. HIKVISION piedāvā namruņus saslēgt ar kādu no trīs monitoru modeļiem. Visi monitori ir ar skārienjutīgu ekrānu un tos ir iespējas saslēgt ar Wi-Fi.

DS-KH8520-WTE1 – 10” collu liels skārienjutīgs ekrāns nodrošina vislielāko ekranu starp HIKVISION monitoriem.

 

DS-KH8350-WTE1 – 7’’ collu liels skāriejutīgs ekrāns. Monitoram ir fiziska poga. Produkta dizains ir ieguvis prestižu dizaina “RedDot” apbalvojumi.

 

DS-KH6320-WTE1 – 7’’ collu liels skāriejutīgs ekrāns. Budžeta klases monitors.

 

Trešais. Namrunis, kas lietojams bez monitora. Ir situācijas, kad namruņa kontrole ir vajadzīga tikai caur viedierīci un monitors adresātam nav vajadzīgs. Šim nolūkam ir paredzēts DS-KB8113-IM. Šis namrunis ir vandālisma drošs un var tikt apkalpots tikai caur viedierīci un ja ir vajadzība, tad var arī pieslēgt monitoru.

 

 

Ņemt vērā!

Namruņiem / IP domofoniem un monitoriem ir vajadzīgs elektrības barošanas avots. Barošanu var nodrošināt caur elektrības vadu vai tīkla kabeli.

Atsevišķi ir vajadzīgi durvju magnētu kontakti un to savienošana ar namruni.

Namruņa / Domofona uzstādīšanu labāk uzticēt speciālistam. Speciālistus var atrast www.hikvision.lv mājaslapā.

Close Menu