Ar 2019. gada martu HIKVISION ir izlaiduši savu jaunāko versiju IP namruņu sistēmai. Tāpat kā citviet Eiropā, arī Latvijā šī sistēma ir jau populāra un to izmanto vadošie drošības sistēmu uzstādītāji. Pateicoties slēgumam un modulārajiem paneļiem IP video intercom system 2.0 ir moderns risinājums privātmājām, daudzdzīvokļu namiem un biroju ēkām. Sistēmai ir izvēle starp trīs iekštelpu videomonitoriem ar skārienjūtīgiem ekrāniem un HIKVISION programmatūru, no kuriem viens ir ieguvis “reddot design award”. Savukārt pats namruņu panelis ir modulārs un tas sniedz iespēju papildus bāzes namrunim DS-KD8003-IME1 pievienot moduļus ar dažādām papildus funkcijām.

Iekštelpu monitors DS-KH8350-WTE1 ir aprīkots ar lietotājam ļoti ērti orientējamu programmatūru, 7 collu TFT skārienjūtīgu displeju un fizisku pogu. Šis produkts ir ieguvis prestižo reddot dizaina balvu.

Starp iekštelpu monitoru DS-KH8350-WTE1 HIKVISION piedāvā vēl divus monitorus, kuri atbalsta jauno IP sistēmu. Kā alternatīva DS-KH8350-WTE1 ir monitors ar 7 collu TFT skārienjūtīgu displeju DS-KH6320-WTE1. Ja ir vēlēšanās pēc lielāka displeja, tad risinājums tam ir DS-KH8520-WTE1, kuram ir 10 collu TFT skārienjūtīgs displejs.

DS-KH6320-WTE1                                                     DS-KH8520-WTE1    

 

 

 

 

 

 

 

 

Modulārajai āra stacijai ir moderns rūpniecisks dizains un dažādi izvēles funkcionālie moduļi, tostarp 6 abonentu izsaukuma modulis, tastatūras un karšu lasītāja modulis, kā arī indikatoru, displeja un tukšs modulis. Lietotāji var izvēlēties pielāgotas funkcijas atbilstoši savām dažādajām vajadzībām.

Pamata izsaukuma panelis DS-KD8003-IME1, ar ko arī viss sākas, ir aprīkots ar platleņķa fisheye objektīva kameru, kas nodrošina 180 grādu 2MP augstas izšķirtspējas attēlu. Plašais dinamiskais diapazons (WDR) un nakts redzamība nodrošina izcilu attēla kvalitāti ar asām detaļām.

Turklāt otrās paaudzes IP video domofoni atbalsta standarta POE barošanas avotus. Instalēšana ir vienkārša, un interfeiss ir ļoti draudzīgs lietotājam. Tās plašā savienojamība viegli integrējas ar Hikvision CCTV drošības sistēmām. Lietotāji var viegli kontrolēt piekļuvi ēkām, uzraudzīt āra apstākļus un aizsargāt ieeju vietnē Hik-Connect.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Close Menu