Hikvision Smart Hybrid Light kameras

Kas ir Smart Hybrid Light tehnoloģija?

Parastās kameras, kas izmanto tikai infrasarkano gaismu, bieži rāda melnbaltus attēlus ar ierobežotu detaļu skaidrību, savukārt kameras ar pastāvīgi ieslēgtu gaismu var radīt traucējumus un izraisīt pārmērīgu gaismu apstarošanu.

Hikvision ir ieviesis jaunu inovatīvu apgaismojuma tehnoloģiju, ko sauc par Smart Hybrid Light. Šī tehnoloģija piedāvā trīs dažādus apgaismojuma režīmus, lai lietotāji varētu izvēlēties to, kas labāk atbilst viņu vajadzībām.

Kā darbojas Hikvision Smart Hybrid Light kameras?

Kameras ar Smart Hybrid Light tehnoloģiju, piedāvā lietotājiem elastīgu apgaismojuma režīmu izvēli. Šīs kameras var pārslēgties starp trim papildu apgaismojuma režīmiem, lai nodrošinātu optimālu attēlu kvalitāti dažādos apstākļos un vajadzībās.

IR režīms

 • IR gaisma ir vienmēr ieslēgta, un video attēls paliek melnbalts (naktī).
 • Ja nav transportlīdzekļu vai personu, kamera izmanto tikai infrasarkano gaismu.

Baltās gaismas režīms

 • Baltā gaisma ir vienmēr ieslēgta, un kamera 24/7 uzņem krāsu attēlus.
 • Kad parādās transportlīdzeklis vai cilvēks, automātiski ieslēdzas baltā gaisma, tādējādi tiek iegūts spilgts krāsu attēls ar skaidru detalizāciju.

Smart režīms

 • Šajā režīmā, ja tuvumā nav mērķa, kamera izmanto tikai infrasarkano staru gaismu. Kad mērķis tiek kameras zonā , kamera automātiski ieslēdz balto gaismu, tādējādi iegūstot spilgtu krāsu attēlu ar skaidru detalizāciju.
 • Kad transportlīdzeklis vai persona pamet zonu, kamera atkal pārslēdzas uz infrasarkano gaismu.

 

Tehnoloģiju jaunumi

F1.0 Super konfokālais objektīvs

Hikvision ir pārkāpis iepriekšējās robežas un izvirzījās drošības nozares priekšgalā, ieviešot F1.0 liela atvēruma superkonfokālu objektīvu. Šī tehnoloģijas jaunievedums nodrošina augstas kvalitātes attēlu gan infrasarkanajā, gan redzamajā gaismā, sniedzot jaunu līmeni precizitātē un attēlu izšķirtspējā.

Super konfokālais objektīvs

F1.0 superkonfokālais objektīvs ir rezultāts detalizētas mikronu līmeņa precizitātes inženieru darbam. Tas ļauj sasniegt augsta līmeņa fokusu un saglabāt augstas izšķirtspējas attēlus ilgstoši.

 

Klasificētu objektu noteikšana, izmantojot AcuSense viedās funkcijas

Motion Detection 2.0: Šī funkcija ir spējīga atšķirt personas un transportlīdzekļus no citiem objektiem vidē, īpaši koncentrējoties uz drošības apdraudējumiem. Tas nodrošina ātru un precīzu video meklēšanu, atvieglojot incidentu noteikšanu un analīzi.

Monitoring in a smarter way

Live Guard (IP): Ar šo funkciju Jūs varat aktīvi novērot notikumus tiešsaistē un reaģēt uz tiem. Tā nodrošina atturēšanas efektu, izmantojot gan vizuālus, gan skaņas brīdinājumus, tādējādi pievēršot pārkāpēju uzmanību. Paziņojumi tiek nosūtīti lietotājiem attālināti, ļaujot ātri reaģēt uz jebkuru potenciālu draudējumu.

Kuras kameras atbalst Smart Hybrid Light tehnoloģiju?

Jūs varat izvēlēties Smart Hybrid Light kameras ar ColorVu un baudīt spilgtu krāsu attēlu ar īpaši lielu F1,0 apertūru vai izvēlēties Smart Hybrid Light kameras ar F1,6 apertūru.

Kur var izmantot Hikvision Smart Hybrid Light kameras?

 • Noliktavās / Mazumtirdzniecības veikalos
 • Dzīvojamās mājas
 • Pilsētas ielās

Papildus informācija:

 • Tālrunis: +371 661 193 60
 • E-pasts: info@bklatvia.lv
 • Adrese: BK Latvia, Katlakalna 6D, Rīga
Close Menu