Neaizvietojama viedierīce mūsdienās

Iepazīstinām jūs ar HikVision vebkamerām

Mūsdienās attālinātas sapulces un mācības, darbs no mājām ir kļuvuši par normu cilvēku ikdienā visā pasaulē. Un, lai atvieglotu šo procesu, ir nepieciešamas labas vebkameras. Tāpēc Hikvision – pasaules mēroga video tehnoloģiju līderis – izstrādāja savu vebkameru sēriju ar lielisku audio un video pārraidi, radot visaugstākās klases produktus.

Hikvision piedāvā vebkameras ar daudzajām iespējām, lai tās būtu piemērotas jebkuram lietotājam dažādos scenārijos. Tās ir aprīkotas ar augstas kvalitātes izšķirtspēju, trokšņu samazināšanu un USB plug & play. Jūs to visu varat iegūt – profesionālās kvalitātes attēlu, kristāldzidru skaņu un ērtu lietošana.

Attālinātā konference

Attēla renderēšana līdz maksimumam

Hikvision vebkameru modeļi ir aprīkoti atbilstoši dažādām klientu prasībām, ar vairākām izšķirtspējām, tostarp 1080p, 2K, 4K un citu HD pikseļu skaitu. Tā HD attēlveidošanas sistēma var lepoties ar krāsu atveidošanu profesionālā līmenī, nodrošinot skaidrāku attēlu un vienmērīgākus sakarus. U102 ir aprīkots arī ar 120 dB true WDR, kas nodrošina asu attēlu, krāsu stabilitāti un dabisku spilgtumu pat vāji apgaismotā konferenču telpā.

Klasisks dizains un faktūra

Hikvision vebkameras tika veidotas, domājot par profesionāļiem. UC sērijai ir uzlabots anodēts korpuss, apvienojot pulētu virsmu ar moderno un industriālo stilu. Tās nevainojami iederēsies jebkurā vidē – birojā, konferenču telpā vai profesionālā vidē.

Kadrējiet jebko, brīvroku režīmā

U102 PTZ kamera piedāvā divvirzienu rotāciju un 5x optisko tālummaiņu, nodrošinot, ka lielas sanāksmes un pasākuma laikā ērti var uzņemt gan lielas ainas, gan mazas detaļas. Bāze ir aprīkota ar trim infrasarkanajiem uztvērējiem, kas nodrošina ātru un precīzu tālvadību. Turklāt U102 atbalsta arī piecus iepriekš iestatītus fokusa punktus ar horizontālu pagriezienu līdz 330 grādiem, lai jūs varētu ātri fokusēt visu, kas ir nepieciešams.

Lietošanas scenāriji

 • Mazas un vidējas sanāksmes
 • Lielas konferences
 • Korporatīvie pasākumi

Izglītība tiešsaitē

Ātra uzstādīšana

Hikvision vebkameras ir paredzētas dažādiem uzstādīšanas veidiem, gan uz statīva, monitora vai darbvirsmas.  Šīs vebkameras ir aprīkotas ar neslīdošu silikona materiālu, lai nodrošinātu stabilu uzstādīšanu un nepieļautu skrāpējumus ekrānā vai darbvirsmā. Līdztekus USB plug-and-play funkcijai, Hikvision vebkameras ļauj ātri uzsākt darbu, kad sākas lekcija.

Nekad nepalaid garām nevienu vārdu

Hikvision vebkameru iebūvētais mikrofons izmanto uzlabotus algoritmus, lai panāktu inteliģentu trokšņu samazināšanu un skaidru skaņas uztveršanu. Izsakiet sevi, skaidrāk uzklausiet citus un ļaujiet visiem brīvi runāt pat tad, ja mācāties trokšņainā vidē, neatkarīgi no saziņā iesaistīto cilvēku skaita.

Redzi visu, kas ir nepieciešams

Hikvision vebkamerām ir īpaši plašs skata leņķis, nodrošinot plašu pārklājumu bez traucējumiem. Tāfeles klasē un lielie ekrāni seminārā – viss ir kadrā. Vebkameras piedāvā maksimālo horizontālo skata leņķi 95 grādos, un to objektīvi – apvienojumā ar uzlabotiem algoritmiem – vienlaikus nodrošina vienmērīgas attēla robežas.

Lietošanas scenāriji

 • Mācības no mājām
 • Mācīšana

Tiešraides straumēšana

Izskaties pēc iespējas labāk visu laiku

Hikvision Live sērijas kameras ir aprīkotas ar priekšpusē iebūvētām LED gaismu ar skārienjutīgām ikonām, kas nodrošina papildus apgaismojumu, apgaismojot Jūs vai produktu. Virs kameras ir gaismas regulēšanas ikonas – pielāgojiet spilgtumu ar pieskārienu, neuztraucoties par pārmērīgu vai nepietiekamu ekspozīciju. Kamerai ir arī naturalizācijas filtrs.

Asuma autofokuss

Hikvision Live sērijas kamerās ir iebūvēts fokusa sensors ar TOF funkciju, lai panāktu ātru fokusēšanu un tūlītēju detalizētu informāciju, ļaujot jūsu auditorijai ieraudzīt produktu pilnībā, līdz sīkākai detaļai pilna ekrāna izmērā, kamēr jūs koncentrējaties uz nepārtrauktu tiešraidi.

Pagriez vebkameru sev nepieciešamajā leņķī

Hikvision Live sērijas kameras var novietot uz statīva, darbvirsmas un monitora un daudz kur citur. Vebkameras ir magnētiskas no trim pusēm, kamera var stāvēt taisni vai gulēt uz sāniem. Šī elastība piedāvā auditorijai vislabāko skatīšanās pieredzi un nodrošina vairāk iespēju tiešraides platformām. Vebkamerās ir arī magnētisks aizvērtnis, tāpēc jums nav jāuztraucas par privātumu – ja ir nepieciešams, jūs esat neredzams!

Lietošanas scenāriji

 • E-komercijas straumēšana
 • Dzīvesveids
 • Spēles

HIKIN

Hikvision vebkameru sērijas produkti ir aprīkoti ar ekskluzīvu programmatūru HIKIN, kas paplašina jūsu vebkameras funkcionalitāti. HIKIN padara ātru un ērtu attēla pielāgošanu, nodrošinot vislabāko iespējamo ainavu un attēlveidošanu.

HIKIN nodrošina:
 • Vienlaicīgs četru ekrānu sadalījuma priekšskatījums, nodrošinot vienkāršāku pārslēgšanos starp ekrāniem.
 • Video eksportēšana uz citu programmatūru tieši no HIKIN – cita krātuve nav nepieciešama, nodrošinot drošāku satura glabāšanu.
 • Vertikāls video, kas īpaši pielāgots mobilo tālruņu ekrāniem.
 • Personalizētās funkcijas – pārklājiet ar logotipu, modificējiet saskarnes virsmu un izvēlieties vēlamo valodu.
Serviss un atbalsts

Garantijas politika
Izmantojot Hikvision 2 gadu garantijas politiku, mēs sniedzam pakalpojumus un palīdzību visā pasaulē, lai nodrošinātu pozitīvu pieredzi ar Hikvision vebkamerām.

Viegla uzstādīšana

Hikvision vebkameras piedāvā patīkami vienkāršu pieredzi, veicot tikai dažus iestatīšanas soļus:

1. solis: uzstādiet vebkameru uz monitora, statīva, galda vai līdzīgās virsmas.

2. solis: Pievienojiet USB kabeli, lai vebkameru pievienotu datoram.

3. solis: atveriet video programmatūru; iestatiet video un audio ievades avotu kā “Webcam”.

4. solis: sāciet straumēšanu!

* Hikvision vebkameras ir saderīgas ar dažādām galvenajām operētājsistēmām un programmatūru, piem. Windows, MacOS, Linux, Android, VooV, ZOOM, DingTalk, WeChat, YouTube

Close Menu