Jaunākais dziļās mācīšanās algoritms palielina produktu viltus trauksmes samazināšanas spēju ar precizitāti 98%

HIKVISION, pasaules vadošais inovatīvo drošības produktu un risinājumu piegādātājs, paziņo par AcuSense produktu jaunās paaudzes nozīmīgiem atjauninājumiem.

“HIKVISION AcuSense produkti tika ieviesti 2018. gadā, ar domu pirmo reizi padarīt viedus trauksmes signālus un pakalpojumus pieejamus maziem uzņēmumiem un privātiem klientiem,” saka Frenks Džans, HIKVISION Starptautiskā produktu un risinājumu centra prezidents. “Īsumā – AcuSense tehnoloģija ļauj drošības personālam koncentrēties uz cilvēku un transportlīdzekļu notikumiem, nevis uz nenozīmīgiem objektiem, lai viņi varētu rīkoties efektīvāk, kas palīdz ietaupīt laiku un izmaksas, savukārt galalietotāji var iegūt pilnīgu kontroli pār savu drošības sistēmu jebkurā laikā, no jebkuras vietas.”

Uzlabota trauksmes precizitāte
Jaunākās HIKVISION AcuSense ierīces ir izstrādātas ar modernizētu padziļinātas mācīšanās algoritmu, kas analizē video tiešraides un apzīmē tājās “cilvēku”, “transportlīdzekli” vai “citus notikumus”. Tie, kas marķēti kā cilvēki un transporta līdzekļi, izsauks trauksmi drošības darbiniekiem, bet citi notikumi, piemēram, lietus lāses, dzīvnieki vai, piemēram, zaļumu pārvietošanās, tiks ignorēti. Rezultātā ir iegūts pārsteidzoši liels viltus trauksmju samazinājums – ar precizitāti līdz 98%. Tādā veidā drošības personāls var pievērsties patiesiem drošības jautājumiem un rīkoties. Turklāt saistītie videoklipi tiek automātiski kārtoti pēc kategorijām, lai būtu vieglāk meklēt.

Uzlabota kustības noteikšana ar cilvēku/transportlīdzekļu klasifikāciju (Motion detection)
Klienti, kas pārzina kustību noteikšanas iestatījumus (Motion detection), novērtēs arī AcuSense tehnoloģijas iespējas. Pilnībā ņemot vērā lietotāju paradumus, HIKVISION izstrādāja AcuSense produktus, lai cilvēku un transportlīdzekļu klasifikācijas integrētu kustību noteikšanā. Konkrētāk, kad tiek konstatēta kustība, sistēma analizē, vai tā ir saistīta ar cilvēku vai transportlīdzekli, un vai ir jāizraisa trauksme.

Mirgojoša gaisma un divvirzienu balss saruna
Kad nepieciešama reāllaika komunikācija, HIKVISION piedāvā arī kameru modeļus ar mirgojošu gaismu un dzirdes brīdinājumu. Tiklīdz tiek aktivizēts trauksmes signāls, mirgo iebūvētā gaisma. Paralēli kamerā iebūvētajam skaļrunim un mikrofonam, drošības personāls vienlaikus var sazināties ar personu, kas izraisīja trauksmi, lai apstiprinātu iemeslus, kāpēc cilvēkus atrodas vietā, kur iespējams nedrīkst atrasties. Jāatzīmē, ka jaunākās AcuSense kameras atbalsta pat pielāgotus audio ierakstus, kurus var iepriekš ierakstīt, lai tie būtu piemēroti dažādām vidēm.

Labāka veiktspēja vidē ar vāju apgaismojumu
Jaunākie AcuSense kameru objektīvi ir aprīkoti ar diafragmas atvērumu līdz F1.4. Šī tehnoloģija ļauj objektīvā ienākt vairāk gaismas, nodrošinot optimālu attēla spilgtumu un labāku sniegumu vidē ar vāju apgaismojumu.

Lielāks laukums, kurā kameras veic objektu reģistrēšanu.
Salīdzinot ar iepriekšējām AcuSense kamerām, šī jaunā paaudze atkarībā no modeļa paplašina mērķa klasifikācijas attālumus no 10, 15 vai 22 metriem līdz 20, 25 vai 30 metriem.

Klienti var izvēlēties no 2 MP, 4 MP vai 4K izšķirtspējas, kā arī dažāda dizaina (kupola, “turret” vai “bullet”) korpusus.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai rastu risinājumu Jūsu vajadzībām!

Close Menu