Hikvision jaunās Turbo HD videonovērošanas kameras ir aprīkotas ar pasīvo infrasarkano staru (PIR) sensoru efektīvākai ielaušanās atklāšanai.

Lielākā daļa tradicionālo perimetru aizsardzības sistēmu izmanto aktīvos infrasarkanos sensorus. Tomēr šāda veida draudu noteikšanas tehnoloģija ne vienmēr atbilst patērētāju vēlmēm, jo ​​bieži vien tiek saņemti viltus trauksmes signāli. Lai uzlabotu ielaušanās atklāšanu un novērstu nevēlamo personu iekļūšanu teritorijā, Hikvision ir izstrādājis Turbo HD novērošanas kameras ar iebūvētu pasīvu infrasarkano sensoru (PIR). Pateicoties progresīvai videonovērošanas tehnoloģijai, rūpnīcu, noliktavu, skolu un citu objektu perimetru aizsardzība pāriet uz pilnīgi jaunu līmeni.

Turbo HD sērijas Hikvision kameras ir aprīkotas ar iebūvētu PIR sensoru, kas reaģē uz siltuma starojumu un atšķir cilvēku no citiem objektiem, kas parādās kameras redzeslokā. Videonovērošanas kamera kopā ar Hikvision K sērijas Turbo HD DVR filtrē viltus trauksmes signālus, kurus izraisa dažādi kustīgie objekti. Tādējādi filtrējot viltus trauksmes signālus, tiek ietaupīts atmiņas apjoms un izmaksas, kā arī tiek nodrošināta efektīvāka atbilstošu videoattēlu meklēšana pārkāpuma gadījumā.

Turklāt videokamera var kalpot kā uzbrukuma atturošs līdzeklis, jo tā ir aprīkota ar stroboskopu, kas tiek izmantos kā brīdinājums iebrucējam. Stroboskops arī kalpo kā papildu apgaismojuma avots, ļaujot kamerai iegūt skaidrus attēlus pat tumsā.

Hikvision Turbo HD videonovērošanas kameru ar pasīvo infrasarkano staru sensoru var izmantot, lai aizsargātu perimetru – iebrucēja brīdināšanai vai reāllaika novērošanai. Ja tiek konstatēti pārkāpumi, videokamera uzreiz informē drošības darbinieku.

Hikvision Turbo HD videonovērošanas kamera ar kustības sensoru var radikāli mainīt lietotāju attieksmi pret videonovērošanas sistēmām. Pateicoties moderno tehnoloģiju ieviešanai, videonovērošana kļūst par populāru un efektīvu līdzekli cilvēku un īpašuma aizsardzībai.

Turbo HD kameras: šeit

Close Menu