Hikvision ir izlaidis jaunas termālās videonovērošanas kameras ar Deep Learning algoritmu

Pateicoties padziļinātās mācīšanas algoritmam tiek uzlabotas drošība perimetrā un ugunsgrēka atklāšanas tehnoloģijas. Hikvision DS-2TD2137/V1 sērijas termālās kameras ir ļoti rentablas un jau ar iebūvētu GPU.

Pamatojoties uz padziļinātās mācīšanas algoritmiem, Hikvision termokameras nodrošina precīzu uzvedības analīzi, atklājot līniju šķērsošanu, ielaušanos, reģiona ieeju un izeju. Inteliģentā cilvēka / transportlīdzekļa noteikšanas funkcija palīdz samazināt viltus trauksmju signālus, kurus izraisa dzīvnieki, kameras vibrācijas, krītošas lapas vai citi neatbilstoši objekti, ievērojami uzlabojot trauksmes precizitāti.

Turklāt Hikvision DS-2TD2137/V1 sērijas kameras ir aprīkotas ar iebūvētu GPU ar uzlabotu attēlu apstrādes tehnoloģiju, kas rada labāku termālo attēlu. Šie augstas veiktspējas GPU varēs atbalstīt jaunus atjauninājumus ar sarežģītākiem algoritmiem un lielākiem datu apjomiem, lai vēl vairāk uzlabotu Video Satura Analīzes (VCA) viedo efektu.

Šīs Hikvision termālās kameras var izmantot perimetra drošības un ugunsdrošības risinājumos, it īpaši rūpniecības scenārijos, piemēram, elektrostacijās, lidostās, raktuvēs un saimniecībās.

Jaunas Hikvision DS-2TD2137/V1 sērijas termālās kameras nodrošina lielisku attēlu, tehnoloģijas un funkcijas.

Close Menu