Hikvision ir izlaidis jaunu produktu klāstu – AXHub drošības sistēmu

AXHub ir daļa no AX sērijas, pavisam jauna bezvadu sistēma, lieliski iederās dzīvojamos un komerciālajos risinājumos, apvienojot signalizācijas sistēmas un videonovērošanu vienā platformā.

Video un drošības sistēma vienā platformā

Šī uzlabotā tehnoloģiju sinerģija tiek paveikta ar mazu, kompaktu un diskrētu paneli, kurš nodrošina daudzkonfigurācijas metodes, pilnu kontroli un uzstādīšanu, izmantojot Hik-Connect lietotni un iVMS, ka arī video verifikāciju.

Integrācija notiek AXHub kodolā, izmantojot Cloud tehnoloģiju, lai apvienotu signalizāciju un videonovērošanu.

Ja citas verifikācijas metodes paļaujas uz zemas kvalitātes statisku attēlu sūtīšanu, lai apstiprinātu notikumus, IVaaS jau sākumā integrē video un drošības sistēmas ar vienu platformu. Tādejādi nodrošinot 7 sekunžu videoklipu trauksmes gadījumā, 5 sekundes pirms trauksmes un 2 sekundes pēc trauksmes.

Lai to paveiktu, ir divas iespējas; izmantot Mākoņprogrammu vai novatoriski savienot kameras (līdz divām) pa tiešo ar AXHub.

Tas ļauj Hikvision video un signalizācijas sistēmām netraucēti nogādāt videomateriālu tieši lietotājam, izmantojot Hik-Connect vai iVMS, vai Centrālajā Vadības Stacijā (CVS).

Pateicoties iespējai video nogādāt lietotājam vai CVS, izmantojot e-pastu, viedo ierīču un darbvirsmu lietotni, var pārslēgt uz Full-HD tiešraižu plūsmām, nodrošinot ātrāku reaģēšanu.

Savienojamība ar Hik-Connect ļauj pilnībā kontrolēt sistēmu no jebkuras vietas, kas ļauj lietotājiem attālināti vadīt, deaktivizēt un uzraudzīt, kā arī pārbaudīt vēsturi un saņemt tūlītējus paziņojumus par visiem notikumiem.

Godalgotās signalizācijas tehnoloģijas

Sistēma nodrošina līdz pat 32 bezvadu pieslēgumus, kā piemēram, var pieslēgt iekšējos un ārējos detektorus, kontaktus, tālvadības pultis, sensorus un citas iekārtas.

Plašs bezvadu drošības iekārtu klāsts piedāvā godalgotas, pārbaudītas un potentētas signalizācijas tehnoloģijas.

AXHub arī izmanto 3EasyFit – kas paātrina sākotnējo instalāciju, un atbalsta konfigurācijas un darbības vadību, kas nodrošina balss vadību, padarot visu instalācijas procesu ātru un efektīvu. Vietējās balss uzvednes arī brīdinās lietotāju par visiem notikumiem sistēmā.

AXHub atbalsta LAN, Wi-Fi, GPRS un 3G/4G savienojumu.

Lasi ārī: Hikvision paplašina savu redzesloku ar integrētiem vienas platformas signalizācijas risinājumiem

Close Menu