Hikvision, pasaules vadošais novatorisku drošības iekārtu un risinājumu piegādātājs, ir izlaidis jaunumu drošības nozarē – vienu platformu signalizācijas risinājumiem.

Apvienojot Hikvision vadošo pozīciju un pasaules klases zīmolu – Pyronix, ar 30 gadu pieredzi drošības nozarē. Jaunas drošības sistēmas nodrošina profesionāļus ar novatoriskām un uzticamām drošības iekārtām.

Pateicoties gaumīgam un diskrētam dizainam, plašs iekārtu klāsts garantē uzlabotus signalizācijas risinājumus, apkopojot visus tirgus segmentus, tostarp uzstādīšanu dzīvojamās, komerciālajās un rūpnieciskajās telpās.

Savienojams ar visām Hikvision videonovērošanas risinājumu iekārtām. Tas tiek nodrošināts ar iVMS un Hik-Connect lietotni, ar standarta Cloud savienojumu. Šī jaunā un novatoriskā kombinācija piedāvā uzticamas un pārbaudītas signalizācijas un video iespējas, kā arī pilnīgu tālvadību un uzraudzību ar IVaaS ,video notikumu verifikācijai.

Signalizācijas un videonovērošanas tehnoloģiju sinerģija, ļauj galalietotājiem apbruņot, deaktivizēt, novērot, ierakstīt un mijiedarboties ar visu drošības sistēmu, izmantojot tikai vienu platformu. Ka arī ļauj drošības speciālistiem izmantot novatoriskus risinājumus, augt un maksimāli palielināt savu uzņēmējdarbības potenciālu.

“Mēs ļoti priecājamies par nākamās paaudzes pilnīgi integrētiem, vienotas platformas signalizācijas risinājumiem, kas apvieno pasaulē vadošās inovācijas un pārbaudītas drošības tehnoloģijas,” sacīja Hikvision drošības sistēmu nodaļas vadītājs Jiang Feng Zhi.

 

Close Menu