HikVision piedāvā ostu videonovērošanas risinājumus, kas ātri nosaka drošības draudus

HikVision iekārtas ar jaunākajām tehnoloģijām uztver pat sīkākās detaļas vissarežģītākajos apstākļos. HikVision aptver un nodrošina visas vajadzības, lai uzraudzītu personāla un kravas pārvietošanos, nodrošinot stabilitāti un uzticamību.

 • Nodrošina diennakts perimetra drošību
 • Palielina transportlīdzekļu piekļuves pārvaldību
 • Aizsargā vērtīgas preces
 • Ieraksta uzticamu materiālu priekš pārkāmumu izmeklēšanas

Transportlīdzekļu pārvietošanās un iekļūšanas kontrole teritorijā

HikVision transportlīdzekļu piekļuves kontrole apvieno augstas kvalitātes ANPR videonovērošanas kameras un videoreģistratorus, lai izveidotu savienojumu ar barjerām, balta/melna saraksta filtrēšanu un trauksmes aktivizēšanu.

Stāvvietas uzraudzība

HikVision inženieri ir izstrādājuši veselu produktu līniju, lai uzraudzītu lielas platības un atklātu aizdomīgus mērķus, pat vājā apgaismojumā. Stāvvietās iesakām izmantot panorāmskata kameras, tās spēj uzņemt novotoriskus DarkFighter panorāmskata attēlus ļoti zemā apgaismojumā, aptverot visu stāvvietas teritoriju.

Perimetra drošība

Ostās ir plašas atklātās teritorijas ar dažādām vērtīgām precēm. Šajās zonās visefektīvāk ir izmantot termālās kameras, jo tās spēj noteikt ielaušanos lielos attālumos, uzlabojot perimetra drošību.

Bispektrāla kamera (ar divām lēcām) – bispektrālas video uzņemšanas funkcija ļauj izveidot vienu kopīgu attēlu, izmantojot datus no termālās lēcas un DarkFighter lēcas. Uzliekot termālo attēlu uz optisko, tas atvieglo situācijas uztveri un reaģēšanas ātrumu.

 

Videonovērošana uz kravas kuģa klāja un transportlīdzekļos

HikVision piedāvā plašu produktu klāstu, kas atbilst dažādām monitoringas vajadzībām, tostarp konteineru, kravas kuģu, krasta apsardzes transportlīdzekļu un kravas automobīļu uzraudzībai.

 • Kravas kuģis: DarkFighter nerūsējošā tērauda kameras + mobilais IP videoreģistrators. Ka arī ieteicams izmantot, zemūdens IP kameras un anti-korozijas kameras. Zemūdens kameras nodrošina pilnu uzraudzību zem ūdens, līdz 50m arī tumsā;
 • Krasta apsardzes transportlīdzekļi: nerūsējošā tērauda mini dome videonovērošanas kameras + mobilais IP videoreģistrators;
 • Kravas automošīnās: mobilās sistēmas, lai noteiktu kravas automašīnas atrašanās vietu un ierakstītu satiksmes negadījumus.

 

Video monitoringa telpa

No video monitoringa telpas tiek pārraudzīta visa ostas darbība, tam jābūt pareizi aprīkotam un jānodrošina visu iekārtu konsekventu darbību.

 • HikVision ir plaša videoreģistratoru līnija – no 4 kanālu līdz 256 kanālu videoreģistratoriem – pēc nepieciešamības;
 • Video pārvaldīšanas platforma: HikCentral ir videonovērošanas sistēmas kodols, kas pārvalda, atskaņo un kontrolē visu iekārtu ikdienas darbību;
 • Tīkla serveris – drošai datu glabāšanai;
 • Monitoru un displeju sistēmas: HikVision piedāvā no atsevišķiem monitoriem līdz lielām videosienām, ka arī video dekodētājiem (piemēram – DS-6900UD). Video dekodētājs – vienkāršs veids, kā savienot monitorus/videosienu ar video novērošanas sistēmu reāllaika režīmā.

HikVision nodrošina pilnu videonovērošanas risinājumu ostām, piedāvājot plašu un daudzveidīgu produktu klāstu dažādām vajadzībām.

Lasi arī: Smart Port & Maritime Solution

 

Close Menu