Mēs vēlamies iepazīstināt Jūs ar Hikvision jauno Ultra HD 32 Mpx PanoVu panorāmskata kameru DS-2CD6984G0-IH(S)(AC).

Jauna 32 Mpx PanoVu panorāmskata kamera DS-2CD6984G0-IH(S)(AC) izmanto četrus 1/2″ Progressive Scan CMOS sensorus, lai nodrošinātu 180 grādu horizontālu panorāmskatu un 95 grādu vertikālo skatu. Kamera pati apvieno četrus kameru video attēlus, viedi pārraidot vienu vienotu panorāmskata attēlu.

Iespaidīga HD izšķirtspēja

Kamera piedāvā iespaidīgu HD izšķirtspēju (maksimāli 8160 × 3616 pikseļi). Tās 32 Mpx attēla izšķirtspēja ar 30 kadri/s nodrošina vienmērīgu video attēlu priekšskatījumu un atskaņošanu.

HD kvalitāte – pat naktī

DS-2CD6984G0-IH (S) (AC) kamera nodrošina HD panorāmskata video kvalitāti arī zemas gaismas apstākļos, pat zem 0 luksiem līdz pat 20 metriem.

Vairāki displeja režīmi

Kamerai ir arī vairāki displeja režīmi, lai tie atbilstu lietotāju dažādām vajadzībām. Papildus standarta 32 Mpx panorāmskatam lietotāji var izvēlēties pārraidīt attēlu ar 8 Mpx izšķirtspēju, lai tas atbilstu attiecīgam tīkla videoreģistratoram. Videonovērošanas kamera var arī pārraidīt četrus, 8 Mpx atsevišķus attēlus no katra objektīva vai četrus attēlus sadalītus panorāmskatā.

Ideāls monitoringa risinājums lielām atvērtām teritorijām

Pateicoties plašam skatleņķim DS-2CD6984G0-IH (S) (AC) kamera ir lieliski piemērota plašām atklātām teritorijām, piemēram, stadioniem, āra koncertzālēm, rūpniecības objektiem. Tikai viena šāda kamera var aptvert teritoriju, kurā iepriekš bija nepieciešamas vairākas kameras, tādējādi samazinot IP kanālus. Tas arī padara instalēšanu un konfigurēšanu daudz vieglāku, ātrāku un potenciāli rentablāku.

Close Menu