Mākslīgais intelekts ļauj iekārtām veikt funkcijas, kuras agrāk veica tikai cilvēki.

Saistībā ar drošību un videonovērošanu, šī tehnoloģija ļauj kamerām un vadības telpu iekārtām identificēt dažādus draudus automātiski un reālā laikā, ļaujot apsardzes darbiniekiem nekavējoties reaģēt, lai pasargātu cilvēkus un īpašumu.

Video novērošanas kameras noteikti var uzskatīt par drošības sistēmu acīm. Agrāk bija nepieciešama cilvēku pārvaldīšana un uzraudzība, lai analizētu un novērtētu uzņemtos attēlus. Lielajos uzņēmumos, kuros tiek izmantotas simtiem vai pat tūkstošiem kameru, manuālā materiāla pārskatīšana ir vienkārši neiespējama – pastāv liels risks, ka kaut kas tiks palaists garām vai arī iztērēts ļoti daudz laika.

Lai palīdzētu uzņēmumiem optimizēt darbu, HikVision videonovērošanas risinājumos ir izveidojis progresīvu mākslīgā intelekta tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka mūsu kameras, vadības telpas aprīkojums, videoreģistratori un citas iekārtas, tagad var noteikt iespējamos draudus – identificējot cilvēkus, transportlīdzekļus un pat uzvedību, kura var izraisīt draudus.

Kā darbojas mākslīgais intelekts?

Mākslīgā intelekta sistēmas laika gaitā kļūst gudrākas, veidojot potenciālo draudu datubāzes un attiecīgi reaģējot uz jauniem notikumiem. Tas ļauj sistēmām “domāt patstāvīgi” un brīdināt apsardzes darbiniekus par jebkādiem aizdomīgiem notikumiem vai cilvēkiem, kas parādās kameras redzeslokā.

HikVision mākslīgā intelekta tehnoloģijas izmanto progresīvus algoritmus, kuru pamatā ir padziļināta mācīšanās, lai atšķirtu dažādus notikumus un draudu veidus.

Hikvision: mākslīgā intelekta pionieris

Hikvision ir radījis mākslīgā intelekta produktu sēriju, lai maksimāli palielinātu efektivitāti, piemēram, DeepinView tīkla kameras un DeepinMind NVR. Iekārtas palīdz novērst draudus ar sejas atpazīšanu, cilvēku novērošanu un skaitīšana, un transportlīdzekļu atpazīšanu un atklāšanu, utt. Šīs funkcijas ir atkarīgas no mākslīgā intelekta tehnoloģijas, lai atpazītu, klasificētu un reaģētu uz drošības draudiem.

Close Menu