Pasaules vadošais novatorisku videonovērošanas produktu un risinājumu piegādātājs Hikvision ir palaidis tirgū revolucionālos sejas atpazīšanas termināļus. Jaunie Hikvision sajas atpazīšanas termināļi izmanto padziļinātās mācīšanās algoritmus, lai kontrolētu piekļuvi, pārvaldītu personālu un nodrošinātu drošību.

Šobrīd ir  pieejami trīs seju atpazīšanas termināļu modeļi, un katrs no tiem ir unikāls un izstrādāts daudzām lietojumprogrammām un scenārijiem:
• Seju atpazīšanas termināļi montāžai uz sienas – DS-K1T604MF un DS-K1T606MF
• Seju atpazīšanas terminālis montāžai uz sienas vai horizontālās virsmas – DS-K1T605MF
• Sejas atpazīšanas komponents turniketei – DS-K5603-Z

Visi trīs šie modeļi ir viegli uzstādāmi un lietojami. Terminālis, kurš ir paredzēts montāžai uz sienas ir piemērots ātrai piekļuvei pie ieejas. Terminālis, kurš paredzēts montāžai uz sienas vai horizontālās virsmas var tikt uzstādīts uz vertikālām virsmām vai uz reģistratūras galda. Sejas atpazīšanas komponents ir paredzēts izmantošanai kopā ar piekļuves turniketiem. Vajadzības gadījumā šo modeli var pagriezt horizontāli, lai uzņemtu sejas attēlu visefektīvākajā leņķī.

Hikvision seju atpazīšanas termināļi atbalsta 1:1 vai 1:N atbilstības režīmus, autentifikāciju izmantojot Mifare kartes un TCP/IP vai RS-485 savienojamību.

Precīza un ātra sejas atpazīšana

Hikvision ir iestrādājis padziļinātās mācīšanās algoritmus savos sejas atpazīšanas termināļos, nodrošinot mazāku pārraides aizkavēšanos un samazinātu slodzi pārējiem komponentiem. Tā rezultātā termināļiem ir augsts efektivitātes līmenis – sejas uztveršanas ātrums var sasniegt 99% precizitāti mazāk nekā 0,5 sekundēs.

Piekļuves turniketi, kas aprīkoti ar Hikvision seju atpazīšanas termināļiem, var noreaģēt mazāk nekā pus sekundē, tādejādi ļaujot iziet cauri 40 personām  minūtē.

DS-K5603-Z ar piekļuves turniketēm

Hikvision seju atpazīšanas termināļi ir piemēroti dažādiem scenārijiem un vidēm, un tos var personalizēt dažādām vajadzībām.

Close Menu