Intro

Šajā rakstā mēs parādīsim kā var HIKVISION kamerai DS-2CD2T46G2-4l-ISU pieslēgt TOA skaļruni SC-P620-EB. Tādā veidā izveidojot jaudīgu apskaņotu videonovērošanas sistēmu ar trauksmes un divu virzienu audio funkciju, izmantojot abas ierīces.

 

Ierīces

Mēs Izmantosim šīs ierīces:

1 x TOA-SC-P620EB 20W signāltaures skaļrunis

1 x Hikvision DS-2CD2T46G2-4l-ISU AcuSense kameru (šeit svarīga detaļa ir “SU” modeļa numura beigās, kas apzīmē audio ieejas / izejas savienojumu un iebūvētu mikrofonu). Šo skaļruni var savienot ar jebkuru kameru ar audio izeju, proti “S” burtu modeļa numurā. Kā arī ir iespējams izveidot divu virzienu audio izmantojot ārējo mikrofonu kamerām, kuram nav iebūvēts mikrofons. Šajā gadījumā izmantosim kameru ar jau iebūvētu mikrofonu un opciju veikt automātiskas trauksmes.

1 x 12 VDC barošanas avots

1 x audio vads ar audio izejas RCA (female) uzgali vienā galā un vadiem skrūvju savienojumam ar kameru otrā galā

1 x Ethernet kabelis, kas savienots ar POE slēdzi, lai darbinātu kameru un izveidotu savienojumu ar tīklu.

 

Process

DS-2CD2T46G2-4l-ISU kamerai ir audio izejas un ieejas kontakts (redzams bildē). Ir kameras, kurās audio ieeja / izeja ir izveidota, izmantojot 3,5 mm spraudni vai savienojot atbilstošos vadus.

 

Šajā kontaktā audio kabeļa dzīslas pievieno vienu OUT kanālā un otru zemējuma kanālā.

 

TOA-SC-P620EB 20W ir RCA (male) ieejas savienojuma kontakts sarkanā krāsā un 12 VDC barošanas kontakts strāvai melnā krāsas (bilde 1). Audio kabeli ar RCA audio izeju mēs pievienojam TOA signāltaures skaļruņa audio izejai un barošanas vadu pievienojam melnajā kontaktā. (bilde 2)

 

TOA-SC-P620EB 20W skaļrunim ir iespēja manuāli iestatīt skaļumu un audio pieauguma atšķirību (gain level). Tās ir iespējams veikt iekš skaļruņa korpusa (skatīt bildē). Brīdinājums: rūpnieciskie iestatījumi ir uzstādīti uz augstu skaļumu!

 

Un tas arī viss! Izmantojot HIKVISION aplikāciju, tagad varat izveidot savienojumu ar kameru un aktivizēt divu virzienu audio, lai runātu un dzirdētu notiekošo kameras priekšā! Kā arī trauksmes signāli tiks translēti caur skaļruni.

 

Varat izmantot hik-connect no mobilās viedierīces vai izmantot tīmekļa pārlūku, iVMS vai HikCentral datorā ar mikrofonu.

 

Testa video:

Close Menu