Jaunākās tehnoloģijas no HikVision – Acusense.

AcuSense tehnoloģija balstās uz Deep Learning algoritma. Deep Learning algoritmi ir padziļinātāki salīdzinājuma ar tradicionālajiem viedajiem algoritmiem, kuri darbojās tikai virsējā līmenī. Šī tehnoloģija sniedz pārsteidzoši precīzu un konsekventu video satura analīzi (VCA).

AcuSense var izcelt un atpazīt cilvēka ķermeni un transportlīdzekļus no liela citu objektu skaita. Tā netikai var noteikt cilvēka vai transportlīdekļa parādīšanos atzīmētajā teritorijā, bet arī spēj filtrēt viltus trauksmju izraisītājus.

Šī tehnoloģija videoreģistratoros nodrošina jaudīgu un ātru mērķa meklēšanas funkciju, kas spēj analizēt ierakstus un atlasa cilvēka vai transportlīdzekļa attēlus, kas ir saistīti ar attiecīgo videoierakstu. Tas nozīmē, ka lietotājs var ātri atrast meŗķi.

Video:

Hikvision AcuSense kameras

Zīmējums ar zilu automašīnu un zagli un ēkām. Attēlā 3 bildes uz pelēka fona.Hikvision AcuSense – inteliģenta video pārvaldīšana

Zīmējums ar ielu, divām automašīnām, kokiem un ēkām, viss zilganos toņos.Hikvision AcuSense – jaudīgs viltus trauksmju filtrs

Close Menu