DS-TCG227 jaunās paaudzes videonovērošanas kameras, kuras ir paredzētas transportlīdzekļu numuru atpazīšanai (ANPR)

Speciāli izstrādātas darbam ar iebraukšanas-izbraukšanas sistēmu. Šī ANPR videonovērošanas kamera izmanto Deep learning algoritmu.

Deep learning priekšrocības:

  • atpazīst netīrās numura zīmes;
  • atpazīst numura zīmes leņķī;
  • uztver visu automašīnu numuru zīmes, kuras nepārtrauktā kustībā izbrauc cauri kontroles punktam – neradot sastrēgumus pie iebraukšanas.

Augstākā precizitāte transportlīdzekļu numuru atpazīšanā

Pateicoties Deep learning algoritmam, kurš automātiski reģistrē numura zīmes, iekārtas veic vairākkārtēju attēla uzņemšanu, tādejādi fiksējot arī netīrās zīmes un tādas, kuras izvietotās leņķī.

Ar Deep learning un bez

Ātra iebraukšana

Ja pastāv iespēja ka veidosies sastrēgums, iebraukšanas posmā kamera fiksē katra automobīļa numura zīmi, bez nepieciešamības mašīnai apstāties pie barjeras. Šādā režīmā barjera nenolaižās, kamēr nebeigsies rinda. Tas nodrošina krietni ātrāku iebraukšanu!

Autonomais darbības režīms

Gadījumā ja tiek pārtraukts tīkla savienojums, kamera turpinās atbalstīt numuru atpazīšanas funkciju. Ka arī salīdzināšanu ar “melno” un “balto” sarakstu, ar nosacījumu, ka tiek veikta kopēšana uz TF karti, kura ir integrēta kamerā. Iebraukšanas – izbraukšanas sistēma turpina darboties, pat gadījumā kad nav tīkla savienojuma.

Tehniskā specifikācija

Pielietošanas scenāriji

Close Menu